Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serebro döktürmüş yine T.T

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Wayne said:

di said:

Lan olm bunlardan etkileniyosaniz gidip atin kendinizi bi yerden. Su kizlar neden vermez video'sunda ki 3 ergen salaktan tek farklari yaslaridir heralde.

beyler adam ben cok kiz mictim bunlar umrumda olmaz modunda, alkis pls.

Evli erkeğin kendini avutma çabaları vol.4122
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim biz ne bedbaht insanlarız be. biz ne şanssız insanlarız be. bu ne biçim memleket be kardeşim. sağına bakıyosun başı kapalı soluna bakıyosun evlenmeden vermem. BİZ NİYE BURDAYIZ BE KARDEŞİM. NEDEN ÜST KAT KOMŞUSU BENİM DİGİTURK ANTENİNİN ÜSTÜNE BİKİNİSİNİN ALTINI DÜŞÜRÜPTE AY ÇOK PARDON CİSTİRYİNGİM SİZİN ANTENE DÜŞTÜ ALABİLİRMİYİM ACABA DİYE GELMİYOR? BU NE BİÇİM MEMLEKET? AİDAT ALMAYA GELİYO AMA BEYGİR YÖNETİCİ. YETER LAN YETER.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

kardeşim biz ne bedbaht insanlarız be. biz ne şanssız insanlarız be. bu ne biçim memleket be kardeşim. sağına bakıyosun başı kapalı soluna bakıyosun evlenmeden vermem. BİZ NİYE BURDAYIZ BE KARDEŞİM. NEDEN ÜST KAT KOMŞUSU BENİM DİGİTURK ANTENİNİN ÜSTÜNE BİKİNİSİNİN ALTINI DÜŞÜRÜPTE AY ÇOK PARDON CİSTİRYİNGİM SİZİN ANTENE DÜŞTÜ ALABİLİRMİYİM ACABA DİYE GELMİYOR? BU NE BİÇİM MEMLEKET? AİDAT ALMAYA GELİYO AMA BEYGİR YÖNETİCİ. YETER LAN YETER.

http://www.youtube.com/watch?v=n6y_HFjzJL4
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Hayirdir usta olayin ne ? Bir yerden bir kuyruk acin var da saldirmak icin bahane mi ariyorsun nedir ?

bence senin kuyruk acin var bi onceki yazdiklarindaki usluba bakacak olursak...

burda boyle gelipte yok onlara sunlara bakilmaz gibi bir havalar takinmalar gercekten icler acisi, sen anlat esas kuyruk acini bakalim?

daha o seviye kizin elini bile tutmamis tipler gelip boyle ahkam kesiyor oturdugu yerden ona guluyorum sadece.

senin gibi bilmis bilmis yazanlara tepki vermemek elde degil ne yazikki

farkettiysen tartisilanda yine zevk renk meselesi, basta gelip buraya atarli atarli yazipta sonra tepki gorunce kuyruk acin var demen en kolay kacis bileti yeaa.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bundan sonra hatunlar hakkında yazmadan önce hatunlarla çekilmiş bir grup fotonuzu muhtara onaylatıyorsunuz (yurtdışındaki arkadaşlar için havalimanlarında ve konsolosluklarda onay masaları mevcuttur) değerlendirmeye alınan kağıtlar bakanlık tarafından da onaylandıktan sonra yorum yapabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...