Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Masakari said:

Peki, 5stack nv sabit, mf265 ile mp1 mi yoksa mf204 ile mp2 mi farm için ?

Dostum şans işi bu boşver sen mf yi falan. Bana sorarsan bide şöyle yapmayı dene. Tak kulaklığını hangisini daha hızlı be daha rahat kasabiliyosan orda farm yap. Hem paragon için hemde lego için. Emin ol o şekilde daha çok fayda görüceksin. Hızlı hızlı hittiginde geride acaba lego düştü diye aklında soru işareti de kalmaz, çünkü lego düştügü zaman kulağına zarar vericek şekilde ses çıkıyo ( zamanla o sesi çok sevmeye başlayaçaksın ;) ) hemde yukarıya doğru en sevdigimiZ kahverengi ışık görülüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

http://us.battle.net/d3/en/item/frostburn-gauntlets ne rolleyecek allah aşkına bu, won kim lau da yüksek dps olacak randomların ikisi de iyi bir affix atacak attığı iyi affix yüksek gelecek, o silahla kişisel problemim var inat ettiğim için almadım, 4 tane düşmüştü bu 5incisiydi ve 4ü de 20k bile etmedi hepsini kırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

bi bak bakalim socketli crit dmglilerin fiyatlarina. life steal de olur hatta

ahah sabah şu tartışmayı okudum az önce item düşünce direk aklıma muhabbet geldi. ama yok dedim düşmez bana öylesi 3. ye düşüyor zaten. (3 günde 30+ legendary, 10+ set parçası düştü, aralarında bir ikisi 5-6m, 1 tane immortal king chesti 40m, geriye kalanlar çöp). açtım böyle birşey çıktı şaşırdım lol ne eder tahmini ? ah kapalı bakamadım öyle bir merak ettim.

edit: ah açıldı baktım gene çok ederi yokmuş meh 10m civarı falan :/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...