Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Üst mesaj güncellenince gerek kalmadı bari ufak bir bilgi ekliyim buraya. 3 tane portal device'ı tek oyunda kullanabiliyormuşsunuz ve her kullanışta farklı realme gönderiyor yani 3 ayrı malzemeyi toplama şansı oluyor direk. Diğer türlü her oyun tek tek açarsanız anladığım kadarıyla random attığı için tekrar tekrar aynı bosslar denk gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında bende aşırı ballı çıkardım.

Oyunu RMAH çıktıktan sonra bırakmış bi arkadaş var. patch hoşuna gitmiş geri gelmiş. Tutturdu hadi ring yapalım diye. Bütün keyler ve organlar için mp3te oynadık. (Organlarda 3te 3 yaptım.)

Yani tamamen baldı:D Bu arada bir kaç tavsiye vereyim.

-Sever akıyor. Kulle ve Leoric harici überler demon olduğundan +%25 dmg to demons çok güzel işe varıyor. Ayrıca Kulle'nin haricinde diğerlerini keserken sağda solda çıkan trash moblar hp fullemeye yarıyo. Çok güzel oldu valla.

-Kulleye girerken 4 kişi olmak şart gibi bir şey. Biz 2 kişi kesemedik. Yunan 2 arkadaştan yardım istedik. Birbirimizi kaldıra kaldıra anca oldurabildik.

-Ve en önemlisi: ASLA ve ASLA tüm keylerden 3 er tane olmadan açmayın überleri. Aynı organdan 2 tane almak istemezsiniz:D 3er tane keyi toplayın. Öyle überlere girin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya herkez yüzüğe focuslamışda çokta gerekli değil bence. Eğer para levelınız 50+ yi geçtiyse napcaksın bu saatden sonra para lvlı ztn alacağın kadar mf almıssın. Ha yok yeterli değil diyorsan 2 güzel statlı mf veren bi item takarsın %40 alırsın ordan bitti gitti. Zaten mp levelda eklio mf kafi.

Ben zaten farm yapıcam boş boş act 3 yapacağıma bu şekilde farm yapıyorum aradanda key'ler sıyrılıyor diyorsanız ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...