Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

paparnoz said:

çünkü mega dungeon demek mega hack&slash demek. uzun süredir takip ediyorum projeyi ama hiç umudum yok şu kadar daha verin yeni ırk ekleyelim, şu kadar verin, yeni bir ırk daha ekleyelim, şu kadar verin enc ve crafting sistemi getirelim mantığı bana yanlış geliyor. İlk başta güzel bir şekilde başlayan olay bu hale nasıl geldi anlamadım.

kickstarterlar hep öyle işliyor. yani bazen strech goallara bakıyorsun sanki zaten para vermeden yapılması gereken şeylermiş gibi duruyor. ama sonuçta bunlar adamların ürettiği bişey ve ne kadar para kazanırlarsa bu proje için o kadar uzun süre çalışabilecekler (maaş vs) ve bu süreyi de ek content ekleyerek geçirecekler gibi düşünebilirsin hehe.

mesela oots denen bir çizgiromanının yazarı da yapmıştı kickstarter onun da strech goalları "işte şöyle bi hikaye daha yazcam, ek bilmem kaç bölüm ekleyeceğim, şöyle bir kitap çıkaracağım" tarzı şeylerdi. bi açıdan bunla o aynı ikisi de kendi işini yapıyor hehe
Sosyal ağlarda paylaş

It’s our pleasure to introduce our next stretch goal of George Ziets at $2.8m – with your help, we’ll be able to enlist the skills of George Ziets in shaping Project Eternity. For those not familiar with George’s work, he was the creative lead and core writer behind the acclaimed Mask of the Betrayer - the first expansion pack for Neverwinter Nights 2. George leant his talents to many of Obsidian’s other games including Fallout: New Vegas.

olm en iyi yazarlarını sona niye saklamış bu adamlar 5 günde çok zor 2.8 ya
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Evet evet kesinlikle senin zevklerine ve beklentilerine hitap eden bi oyun olmayacak, hadi iptal et pledgeini ;) ;)

oynarken benim de katkımla yapılmış bir oyun olduğu gerçeğini benliğinde an be an hissedeceksin..
Silphatos said:

o tetris gibi şey mi puzzle adsfg

he ya. kaldı ki tetris zaten puzzle..
Sosyal ağlarda paylaş

Senin paranla tuvalet kağıdı alıyorlarmış ofislere. Malum gavur oldukları için taharet musluğu da yok, baya hırpalanıyordur o kağıtlar...

Zaten şimdiye kadar anlattıkları oyunun Sam Effect'ten pek etkilenmeyeceği yönünde. Ama beklediğim hızda ve miktarda para gelmedi ona üzüldüm. Wasteland biraz daha yukarda bitirmişti sanırım kickstarterı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sayfa başı

Spyro said:

yeni update..

http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/326585

environment ss bu da..

http://media.obsidian.net/eternity/media/screenshots/0001/PE-TempleEntrance01-2560x1440.jpg

Çok güzel ama bir gariplik var, nedenini bilemiyorum ama
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...