Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

geçen senelere bakarsak çıkardıkları oyunlardan bu adamlar hiç mi kar etmemiş? tamam new vegas için meta skor notu 85'i geçmedi diye bethesda'dan para alamadıkları diye bir geyik var.
nerdeyse aaa kalitede oyun yapan firmanın kickstarter yapıp bu duruma düşmesi bence kötü.
Dağıtımcı firmalar falan mı soymuş bunları?
Sosyal ağlarda paylaş

lord_gorthaur said:

nerdeyse aaa kalitede oyun yapan firmanın kickstarter yapıp bu duruma düşmesi bence kötü.
Dağıtımcı firmalar falan mı soymuş bunları?

kickstarter acmalarinin sebebi(tabii ki para destegi falan var da) ea, activision falan gibi keke firmalarin istediklerini yapmama dusuncesi. yakin tarihten mass effect ve dragon age ornek verilebilir, guzel baslangiclar nasil hoplata hoplata becerilir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

benim baydigim tek yer sehrin icindeki quest'lerdi. ki onlarin da bazilari kendimi gazladigimda(yer yer evil'a dondugumde) eglenceli geliyordu. zaten blacklake murder'lari sizin uzerinize kaldiktan sonra oyun bitene kadar uc dakika dinlenecek yer yok.

dnd3.5 faktoru ve imba prestige class'lari saymiyorum bile. demin saymamistim, bu ekle saymis oldum fsdjlkfsdj.
Sosyal ağlarda paylaş

yok nwn2 de hakkaten meehti stronghold. bir de orijinal nwn2 de zaman kavramının olmamasından kaynaklanan bir gariplik vardı, tam hatırlamıyorum şimdi.

nwn2 zaten pek iyi bir oyun değildi. expansionları güzeldi.

yaratacakları sistemi merak ediyorum. aslında class olmasına da şaşırdım. bu adamlar pek class meraklısı değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...