Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Bu copry hatundan hiç bişi beklemeycen abi öyle işlere yaramıyor hatun. Ufaklığa dedim benim; senin arkadaşlardan birini ayarla diye, anında buldu. Bak bakayım dedi beğenecek misin? Baktım bi tanışalım bakalım dedim. 1 yıl sonra düğünüme beklerim beğenirsem afgasjf
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün senkoya gidiyoruz diye yola çıktık, terminale vardik dediler ki otobüs trafiğe takıldı 2.5 3saat geç kalacak.. Dedik hayatta beklenmez beklense de gece 2de 3te varazcagiz vazgeçtik.. Gittik kadikoyde içtik.. Anlayacağın elimde ufak bavulla kadikoye gitmiş oldum bugün.. Şimdi de otobüsteki insanları inceleyerek eve dönüyorum.. Bazı kızlar cidden çok güzel ya
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük stajyer diye gittim amele oldum sfsafa. 1986 üretimi alman tel çekme makinesinin kopan şanzıman zincirini bide dağılan bi rulmanını yeniledik. Ama almanlar bi yapmış makineyi, elini sokamıyorsun içinde o kadar dar. Bide sürekli yağ dönen bi yer, her taraf vıcık vıcık.

Şu patronlar çok garip ya. Eski makinelerler uğraşıyorlar, arıza oluyor 1 gün makine yatıyor. 500 km tel çekebilecek zamanı tamire harcıyor ve bu sürekli olan bişeymiş. Uzun vadede üretime vurduğu sekte makineyi yenilemek için gereken parayı geçer ama anlamıyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Günlük stajyer diye gittim amele oldum sfsafa. 1986 üretimi alman tel çekme makinesinin kopan şanzıman zincirini bide dağılan bi rulmanını yeniledik. Ama almanlar bi yapmış makineyi, elini sokamıyorsun içinde o kadar dar. Bide sürekli yağ dönen bi yer, her taraf vıcık vıcık.

sen anlatınca erotik hikaye gibi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm dur lan, bi erotizm çıkarılabilir.

O gün yine fabrikanın içi her zamanki gibi çok sıcaktı. Mekanik atölyesinin bu günkü görevi, şanzımanında arıza olan T32 tel çekmenin tamiriydi. Makinenin başına gittim. İçerideki sıcak ve kaygan bölgeye ulaşmak için önce kapakları açmam gerekiyordu. Anahtarımı sıkı sıkı kavradım. Civata başlarına yavaşça yerleştirdim ve teker teker hepsini söküp çıkardım.

Dakikalar geçtikçe terden sırılsıklam oluyordum. Ani bir hareket ile kapakları açtım. Sıcak, karanlık ve yağlı boşluk şimdi tüm hatlarıyla karşımdaydı. Diğerleri gibi genç değildi, açtığım o kapakların ardındaki boşlukta dağılan birçok parçası vardı belki ama, yıllar onu yine de fazla yıpratamamıştı...

Devamı haftaya beyler, dağılın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah Seagle aklıma şu hikayeyi getirdin

Dün her zamanki gibi üniversiteden asosyal arkadaşlarımla dota oynuyorduk. Bir odada dört dota master, duvarlarımda taptığım heroların posterleri, yerde dokuma İran halısı ve Warcraft kitaplarım. Kankalarımla aldığımız her kill'den sonra mutluluk gözyaşlarıyla, takım halinde Yurnero'nun posterine saygı duruşunda bulunuyorduk. Yurnero'yu kıskanan Centaur'un homurtularına ise yine yüce bir sevgiyle karşılık veriyorduk.
Birdiğerinden farkı olmayan o estetik team kill'imden sonra başladı olaylar. Team kill'in ne demek olduğunu biliyorsunuz. Çok çaba harcamıştım, sinirlerim çok gergindi. Ve de terlemiştim. Düşmanlarımın leşlerinin önünde dururken, yaralı tenimi yalayıp geçen rüzgarı hissetmeye çalışıyordum. Takım arkadaşlarım benimle gurur duyuyorlardı. Gözlerimizin içine baktığımız o anda güven, anlayış ve bütünlük duyguları adeta canlanarak odamda bize eşlik etmeye başladılar. Marur ve gururluyduk.

İşte tam o anda, galibiyetimizi birbirimize dokunarak kutlarken beklenmedik bir şey oldu. Beni tebrik etmek amaçlı sırtımı sıvazlayan arkadaşımın eli aşağıya doğru kaymaya başladı. Önce sırtım, daha sonra belim ve sonrasında kalçalarıma kadar inen sıcak et parçasına anlam veremiyordum. Şaşırmıştım. Suratına dikkatle baktığımda bana korkmam gereken bir şey olmadığını söyledi ve usulca gülümsedi. Tanrım, sürekli savaşarak geçen hayatımda, yüzünün bu denli çekici olduğunu fark etmeye hiç fırsatım olmamıştı. Usulca gülümsedim ve elini daha derinlere indirmesine izin verdim. Kan kırmızı dudaklarıma yapıştı. Isırması canımı acıtıyordu ama duramıyordum. Odadaki diğer arkadaşlarım da bizde gördükleri ruhani parıltının etkisinden kurtulamayarak birbirlerine sürtünmeye başlamışlardı. Gözyaşlarımız bedenlerimizden terle beraber yere akıyordu.

Dolayısıyla oyun oynayacak halimiz ve dikkatimiz kalmadı. Mağlup olduk. Bu benim ve arkadaşlarımın ilk mağlubiyetiydi. Ancak çok daha fazlasını kazanmıştık.

Hiç bir mağlubiyete bu kadar saygı duymamıştım...

Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Günlük bugün senkoya gidiyoruz diye yola çıktık, terminale vardik dediler ki otobüs trafiğe takıldı 2.5 3saat geç kalacak.. Dedik hayatta beklenmez beklense de gece 2de 3te varazcagiz vazgeçtik.. Gittik kadikoyde içtik.. Anlayacağın elimde ufak bavulla kadikoye gitmiş oldum bugün.. Şimdi de otobüsteki insanları inceleyerek eve dönüyorum.. Bazı kızlar cidden çok güzel ya

Biz de misafir ağırlayacağız diye plan program yaptıydık seni de kara listeye alıyorum kutulu. Pişman olacaksın bu hareketin yüzünden ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...