Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

gelen mail.

hörmetli dasaaa mellim (bey işte)

altındaki ne peki,
buzdan incesenet heykelleri
ilk defe bütün tedbirler üçün buz heykeller. sifariş üçün eleqe (tel nolar falan)

sevgili gasim,
buz heykeli napıyım lan ben? (burada götüme mi sokacam buzu! demedim. batının ironisi bizim doğu sınırlarımızı aşamamış henüz)
ne olm bu? bana ne lan!

diyip gönderdim.

hayır bi de okundu bilgisi istiyor eleman. al okudum da cevapladım da.

buz heykel ne ulan
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

gelen mail.

hörmetli dasaaa mellim (bey işte)

altındaki ne peki,
buzdan incesenet heykelleri
ilk defe bütün tedbirler üçün buz heykeller. sifariş üçün eleqe (tel nolar falan)

sevgili gasim,
buz heykeli napıyım lan ben? (burada götüme mi sokacam buzu! demedim. batının ironisi bizim doğu sınırlarımızı aşamamış henüz)
ne olm bu? bana ne lan!

diyip gönderdim.

hayır bi de okundu bilgisi istiyor eleman. al okudum da cevapladım da.

buz heykel ne ulan

ne güzel işte abi. sen hiç sıkılmıyosundur orada
Sosyal ağlarda paylaş

bir haftadır bulaşık yıkamıyodum, tam bugün durduk yerde gaza geldim başladım bulaşıklara, omurgamın ortalarında bi yer acımaya başladı, kendimi yatağa zor attım :( sanırım öleceğim
onun dışında yarının cuma olması ve cuma günü tek bir dersimin dahi olmaması ne kadar mükemmel değil mi? tam şu an onu düşünüyordum yani, baya mükemmel bence.
onun dışında çarşamba günü aldığımız ödevin konusunu şimdiden buldum, zaten bir günde çekip editleyip bitirebileceğim bişey o yüzden üzerimden bi yük kalktı. ama hala 15 dakikalık bi senaryo yazmam lazım o biraz geriyor. ne birazı kol gibi geriyor. ha bi de o senaryoyu çekmem lazım bi de, mm leka.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...