Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

elbette 2
'
bunlardan biri işe çalışırken coprylerden esas olanı zaty'lerden esas olanı ile tatile çıkacak!

HEM DE BEDAVA!

kopri ve iksati ise işlerinde çalışacaklar.
bölece yaz tatili hiç bitmeyecek gibi olacak.

ahaha abi zaten öyle
copry'i anlıyorum hadi kendi tükkanı fln da, iksati nası o kadar izin alio lan!!!
5 yıllık iznini tüketti veya adam bi anda sdf
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

dasaaa said:

elbette 2
'
bunlardan biri işe çalışırken coprylerden esas olanı zaty'lerden esas olanı ile tatile çıkacak!

HEM DE BEDAVA!

kopri ve iksati ise işlerinde çalışacaklar.
bölece yaz tatili hiç bitmeyecek gibi olacak.

ahaha abi zaten öyle
copry'i anlıyorum hadi kendi tükkanı fln da, iksati nası o kadar izin alio lan!!!
5 yıllık iznini tüketti veya adam bi anda sdf

keşke izinlerimin yarısını falan verebilsem copry'e, gezcek bi sürü yer var
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

goldbären said:

ÇOK ÇALIŞTI BAŞARDI!!!

Yılmadı, bıkmadı, durmadı, çalıştı ve başarılı bir fakir oldu.

Kim mi? bir üstteki.

harbi lan. çok basit işler için epic çalışmak zorunda kalıp sonra fail olmamı sağlayan bir sistem yaratmış yaradan.

olm sende bi cenabetlik var. geldin buraya bütün işlerim ters gitti, gidiyosun hepsi düzeldi asdfsdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

okulun ilk günü curcurnaydı...gene mi kontenjanlarını arttırdılar şu okulun anlamıyorum ki bu gurüh nerden geliyor.Adım atacak yer yoktu.Bir de masterın ilk gününde ilk dersimi kaçırmam(ders 1 deyken 3 te sanmam),paha biçilemezdi,nasıl başlarsan öyle gider derler ama neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

"guinness wrb" said:

POVERTY WORLD RECORD holder is a Turkish civil engineer living in the karton tenaments of Baku, Azerbaijan. He also holds the record for most consecutive failed attempts to have a life.

In an interview, he summarized his motivation as "Being failed at everything is a type of success. It's like a bug abuse for fate, being the worst at everything still brings being best at one thing."

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...