Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

İhtiyacımız olan, aranan kan, günlük for loser'sa sansür gelmesi ise gerçekten beni yönetimin tarafsızlığı konusunda endişelendirdi. Bu yönetim ki loserlara baskı uygulayan tavrı ile ayrımcıkta çığır açmaktadır.

Başta sayros olmak üzere tüm yönetimin mesajlarımızı winner olacak şekilde editlemesi an meselesidir.

Loserlar birleşin ve bu baskıcı yönetime karşı durun diyeceğim ama ne de olsa kaybedeceğiz. Boşverin onun için, güzelce uyuyalım.

Zaten yaz bitti..
http://forum.paticik.com/read.php?20,5658230,5894236#msg-5894236

dasaaa said:

dasaaa said:

magnet - last day of summer
http://www.youtube.com/watch?v=YJnL1bbq2ek

kış...

berbat

http://forum.paticik.com/search.php?62,search=k%FD%FEtan+nefret,author=dasaaa,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=ALL,match_threads=,sphinx_match_fields=BOTH,sphinx_match_threads=0

tutarlıyım o konuda..

havalar 1eylül ile birlikte soğudu, kapattı.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

adam o kadar zayıf ki ayakta duramıyor, hafif meltemle devriliyor. sonra komple yaptılar bana

artık o kadar zayıf değilim! ahahaha.
bi dahaki sefere değil ama ondan sonraki sefere geldiğimde seni evire çevire döveceğim!!!!!

"BEN... DÖVER!"

Hulk türk kahramanı olsaydı adı Yeşil Dev BEN DÖVER! olurdu kesin.

Bana kırgın olma Hakan. Bana teşekkür et. Ben senin loser olmadığını gösteren barometreyim. Bizim bulunduğumuz yere bak. Evet o lego gibi duran şeyler ev.. hah o minik noktalar da araba.. Ve biz bu loserlar şehrinde yaşıyoruz evet.. yukarıdan ne kadar küçük duruyoruz değil mi?
Sonra da kendine bak. Ve ne kadar winner olduğunu düşün..
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

para bir insani mutlu edebilir mi?

Doğru şartlarla evet onun dışında hayor.

dasaaa said:

Bana kırgın olma Hakan. Bana teşekkür et. Ben senin loser olmadığını gösteren barometreyim. Bizim bulunduğumuz yere bak. Evet o lego gibi duran şeyler ev.. hah o minik noktalar da araba.. Ve biz bu loserlar şehrinde yaşıyoruz evet.. yukarıdan ne kadar küçük duruyoruz değil mi?
Sonra da kendine bak. Ve ne kadar winner olduğunu düşün..

Kendime her baktığımda polonyada güzeller ölüyor lan o derece fena durum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

en çok da sen gülüyorsundur herhalde dasaaa,bir de o kadar felsefik şey söyledikten sonra ben==)

benim bi şikayetim yok hanfendi. gülmem, destek veririm hatta.
tr'de olsam çok kullanmam ama uzaklarda iken en güzel iletişim ve dostları takip fasilitelerinden bir tanesi.

kullanın kullandırın.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar çok canım sıkkın ki..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...