Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en begendiginiz sahne - ewt yine yeni bi matrix topiiii

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Mr Anderson .. suprised .. to see me ?
Birde şey var bozulmuş programlar [ kurtadam , vampirler] ın neo ya doğru ateş etmesi neo nunda elini kaldırarak kurşunları durdurması süper olmuş eheh .. [hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

[Bu mesaj theKingpin tarafından 18 May 2003 15:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 18 May 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
Fransız herifinin Belucci'nin orgazm sahnesini anlatışı ve coded olarak gösterişi
[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]

O sahneye ve dans sahnesine bende bayıldım...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayret yaf benim favorilerimden birini kimse söylememiş;
(Kelimeleri tam olarak hatırlayamıyom bombalicam anlayın artık)

Agent Smith,Bane'e elini sokar
Bane : Oh my God
Agent Smith : Agent Smith would be enough
Resmen p.ç diye baırasım geldi orda.

Bi de ikizlerle Morpheusun otoparktaki dövüşü güzeldi.
Bu kılıcı sallıyo herifler hayalet oluyo felan.Güzeldi o dövüş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 18 May 2003 02:33 tarihinde demiş ki:
ajan simit ile olan diyalog ve sonrasındaki dövüş sahnelerinin hepsi, adamlar benim hayalini kurduğum sahneleri gerçekleştirmişler, helal olsun derim, alınlarından ya da yaşa göre ellerinden ya da cinsiyete göre yanaklarından öperim.. :)

haa bir de mimar diyalogu var, adam öyle bir çetrefilli anlatıyor ki (biz zaten bi halt anlamıyoruz) kodu çözmüş neo bile allak bullak oluyor. benim sandığım o ki neo'yu şimdilik tuzağına düşürdü mimar amca ama üçüncü filmde onu da bir şekilde patlatacak ya da bambaşka bişiler olacak.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.

mimar tuzaga filan dusurmedi, aslinda mimar hote geldi resmen. bu neonun da digerleri gibi en azindan zionun yeniden kurulmasini saglayacagini dusunmesini ve secilmis insan gazina gelmesini umarak mainframeye girmesini istiyordu. fakat neo obur kapiyi secince dumura ugradi, neo ona yerinde olsam bir daha karsilasmamamiz icin elimden geleni yapardim dedi, o da karsilasmayacagiz zaten dedi. bana sorarsaniz architect nanaylara geldi. zaten neo ciktiginda disarida iken makineler yaklastiginda bir seyler farkli deyip makineleri durdurmasi olaylarin normal sartlar disinda gitmeye basladiginin kaniti.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

birde şey vardı en beğendiğim sahne olaraktan .. 100xMR.Smith le dövüşürken direği söküp dövmeye başıyor ya filmin bir yerinde sopayı yere atıp tekme vuruyor uçan sopa ajan a çarpıp tekrar neo nun ellerine geliyor o hareket süperdi ehe[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

abi şöyle bi okuyorum da bu topici. herkesin bayıldıı farklı sahneler. eğer bi film içinde zilyon tane kişiye ayrı ayrı güzel gelen sahneler düşünceler barındırıyorsa ve burda kalkıp malkoçolu, felsefe yok hede hödösü yapılıorsa sorun bu yorumu yapanlarda
yannışmıyım? her sahnesi farklı bi tat veren başka bi film hatırlayan varmı[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 18 May 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
Birde şey var bozulmuş programlar [ kurtadam , vampirler] ın neo ya doğru ateş etmesi neo nunda elini kaldırarak kurşunları durdurması süper olmuş eheh .. [hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®

aslinda el kaldirarak matrix icindeki fizik kurallarina gore hareket eden seyleri durduran adam, matrix icerisindeki fizik kurallarina gore hareket eden ajaniydi hedesiydi onlari da durdurabilir.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

unity mimar konusunda haklı olabilirsin, tekrar okuyayım metni bir ara..

son söylediğine gelince ben şöyle bir açıklama getirebildim kendimi tatmin eden:

neo fizik kurallarının kodlarıyla belli bir yere kadar oynayabiliyor, kurşunları yavaşlatmak ya da uçmak için kodu değiştirebiliyor ancak başkaları üzerinde saldırı maksatlı oynayamıyor kodlarla.

fakat en mantıklı açıklama "film icabı" olacaktır.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 19 May 2003 01:00 tarihinde demiş ki:
said:
theKingpin, 18 May 2003 15:12 tarihinde demiş ki:

KinGpiN®

aslinda el kaldirarak matrix icindeki fizik kurallarina gore hareket eden seyleri durduran adam, matrix icerisindeki fizik kurallarina gore hareket eden ajaniydi hedesiydi onlari da durdurabilir.[hline]www.mizzah.com

biri cansız varlık biri canlı varlık dikkatini çekerim :)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de dikkat ettiyseniz LOTR ın şu ana kadar çıkan 2 filmindede hemen boklamalar oldu neden çünki öle kafa karıştıran pek bir olayı yoktu millet matrix in felsefesini çözmekten millet filme bok atamadı :)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...