Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anonymous, THY'nin internet sitesini çökertti

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

hani trollediğimi falan zannediyosunuz ama şu aşşağıda yazanı bi okuyun en azından. anlıyorum uzun mesaj okumak zor geliyo o yüzden sadece tek paragraf yazıları kendinize muhattap alıyosunuz ama biraz mantıklı düşünmeye çalışın.

Ayrıca atılan işçiler gayette suçlu yani, haber vermeden tarih vermeden çat diye iş bırakıp grev yaparsanız böyle bulursunuz kendinizi kapıda, bide anony gibi mallara malzeme verirsiniz sağı solu ddoslamak için.

reyou said:

o zaman adamlarin grevlerinden dolayi insanlarin aksayan islerinin, vs lerin paralarinida grevciler odesin..

grev yapacaksan bunun bi tarihini verirsin, uyarirsin bastan bole
cat diye grev olmaz.
kalp nakli icin avrupaya uccak birisi ucamazsa bunun sorumlusu kim olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

hani trollediğimi falan zannediyosunuz ama şu aşşağıda yazanı bi okuyun en azından. anlıyorum uzun mesaj okumak zor geliyo o yüzden sadece tek paragraf yazıları kendinize muhattap alıyosunuz ama biraz mantıklı düşünmeye çalışın.

Ayrıca atılan işçiler gayette suçlu yani, haber vermeden tarih vermeden çat diye iş bırakıp grev yaparsanız böyle bulursunuz kendinizi kapıda, bide anony gibi mallara malzeme verirsiniz sağı solu ddoslamak için.

reyou said:

o zaman adamlarin grevlerinden dolayi insanlarin aksayan islerinin, vs lerin paralarinida grevciler odesin..

grev yapacaksan bunun bi tarihini verirsin, uyarirsin bastan bole
cat diye grev olmaz.
kalp nakli icin avrupaya uccak birisi ucamazsa bunun sorumlusu kim olacak?

Millete oku diyeceğine biraz yaşananları sen oku grev nedir öğren bu olayın arka planını öğren. THY'nin online bilet satışı hacklendi diye merak etme zengin bir amcadan para bulup almanyaya kalp ameliyatı olmaya gidecek çocuk ölmeyecek çünkü o çocuğun yolculuk planı çok önceden yapılmış olacak.

Bugün doktorlar da grev yapıyor fakat her zaman acil servisde gerekli sayıda insan bırakıyorlar merak etme o insanlar grev karşıtı insanlardan daha insan ve daha onurlu.

Bir grup insan para kazanacak diye oraya buraya yetişecek diye thyde çalışan insanların çekmediği çile kalmadı varsın gideceğim yere 1 gün geç gideyim yeterki adalet yerini bulsun.

Ben o postu okudum bir zahmet sen de bu mektubu oku

http://www.airkule.com/default.asp?page=haber&id=11940

Bu da ufak bir not:
"Benim iş kanunumu yıllardır çıkarmayan meclis iki günde grev hakkımı yasaklayan kanunu yürürlüğe koydu! Bunu biliyor muydun?"
Sosyal ağlarda paylaş

ufff snn be slk. grevlerinizi yıllık izinlerinizde yapın tımam mı, vegasa uçmam lazım canişkolarım uçamıyorum sizin yüzünüzde, zaten jeepimde giderken metrobüslerde perişan olan zavallılara üzülüyorum ağlıyorum hııı tmm mı kib bye

lütfen rica ediyorum artık grev yapıldığı zaman grev yapanları linç eden akıl mantık sınırlarını zorlayan fikirlerinizden vazgeçin. grevin amacı zaten mal gibi pankart açmak , slogan atmak değildir. Birilerinin canı yanacak, sıkıntı çekecek ki gücü elinde bulunduranlar olayı müdahale etsin ve sorunu çözsün. Tabi halkımız mal olduğu için grev zamanı işverenden yana olup grevin dibine dinamiti yerleştiriyor. Sen diyeceksin işverene "alo bilader bu insanlar boşuna bağırmıyor bu insanların haklarını ver, yoksa müşterin olmam başka kapıya giderim". Ama bizim halk kahrolsun grev yaşasın işadamı kafasında olduğu için olay başından patlıyor.

Ya adam gibi özelleştir kurumları ve rekabeti sağla veya al eline insanlara haklarını kendin ver. Adamlar gitti havayolları gibi kritik yerlerde çalışanların grev hakkını kaldırdı. Her boktan kaldır ozaman. Aklına mantığına tüküreyim ben bu adamların.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

1960larda mıyız yahu kalp nakli içni Avrupa'ya uçmak ne?

Türkiyede kalp bulamamış olabilir yani çok şaşıracak bişi degil yurtdısına nakil için gitmek.

İlla büyük bir şirket hata yaptı diye cahilce yapılan web saldırısını savunmak yanlış. Bu mantıklı bakılırsa herkes 3 satır hack ögrenip sabahtan akşama web sitesi çökertse dünyanın kurtulması lazım. THY kesinlikle haklı degil yaptıgında ama buna karsı yapılan web saldırısı da kesinlikle akıllıca degil. Kamuoyu topla imza topla o kararı veren yönetimi ayrılmaya zorla bi anlamı olsun. Şu an THY magdur durumda hackerlar suclu durumda sadece ve tabi güya savundukları thy calısanları.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Türk,yede kalp bulamamış olabilir yani çok şaşıracak bişi degil yurtdısına nakil için gitmek.
İlla büyük bir şirket hata yaptı diye cahilce yapılan web saldırısını savunmak yanlış. Bu mantıklı bakılırsa herkes 3 satır hack ögrenip sabahtan akşama web sitesi çökertse dünyanın kurtulması lazım. THY kesinlikle haklı degil yaptıgında ama buna karsı yapılan web saldırısı da kesinlikle akıllıca degil. Kamuoyu topla imza topla o kararı veren yönetimi ayrılmaya zorla bi anlamı olsun. Şu an THY magdur durumda hackerlar suclu durumda sadece ve tabi güya savundukları thy calısanları.

Aket-Atum said:

1960larda mıyız yahu kalp nakli içni Avrupa'ya uçmak ne?

Hmm avrupadan uygun bulunan kalbi türkiyeye getirmek yerine kalp yetmezliği olan ve her türlü yolculuğun ölümcül risk doğurduğu hastayı avrupaya götürmek. Daha mantıklıymış evet
Sosyal ağlarda paylaş

Çok bilmiş arkadaşlar thy grevi oldugunda ataturkten kac ucak kalkabilir sanıyorsunuz biraz mantıklı savunun. İlla kalp diye düşünmeyin bobrek olur adam bulgaristana kacak bobrek icin ucacaktır yani sonu yok acil ucus yaratmaya. Ayrıca benim onemli bir isim vardı ve grev yuzunden ucamadım toplantıyı kacırdım ve atıyorum 60 milyon dolarlık işi kacırdım bunu o grev yapanlar mı ödeyecek? Sonucta savunacaksanız bir konuyu adam gibi savunun saçma sapan cocuklar gibi atısmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...