Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The World Ends With You!!! iOS!!!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Geliyor. Fiyatını bilmiyorum ama alın bunu. Kesin alın. DS'de oyun tamamen touch screen ile oynanıyordu, mükemmel olur iOS'da da.

Hakkında yazılanlar:

Viktor said:

the world ends with you olmeden once oynanmasi gereken 100 oyundan biri kafadan, resesyona girmis bir genreye inovasyon nasil yapilabilir onu ogretti adamlar, su oyunu zorla butun RPG studyolarina oynatsak cok daha iyi oyunlar cikicak ortaya oynanabilirlik acisindan

GERGE said:
God tier.Bu JRPG'ler arasından arasında sadece Chrono Trigger, The World Ends with You, Radiant Historia, Earthbound ve Persona 3 verebileceğim bir ünvan. Son nesilin en iyi JRPG'si (hatta RPG'si) The World Ends with You derdim hatta hep

GERGE said:
Yıllardır oynadığım en mükemmel RPG'lerden biri olan The World Ends with You sadece ana görev gidersen (ki yan görevler ana göreve entegre edilmiş ana görev hakkında ek bilgiler veriyorlar, işi kolaylaştırıyorlar) 30-40 saat filan sürüyor, yan görevlerle 60-70 oluyor.

Lopeth said:

world ends with you

Viktor said:
the world ends with you ise iyi hatirlattin, cidden gecen sene bi donem derste otobuste tuvalette heryerde oyniyordum ehuehu, japonlarin nasil ture hep yeni bisiler katmayi becerebildiklerinin en canli ispatida bu olur sanirim, biowhore calisanalrinin kafasian vura vura oynatmak lazim sunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Pahalı değil. Oynamadıysanız kesinlikle değer. Son 6-7 yılın en iyi RPG'lerinden biri. DS versiyonuna 100TL filan vermiştim ben vaktinde.

O 4.99$'lık küçük iOS oyunlarına benzemez bu, 70 saat sürecek, mükemmel müzik, mükemmel öykü, mükemmel karakterlerin olduğu bir RPG oyunu. Oynanış olarak da devrimci.

Alın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
DS'de oynamadıysan ne zararın var?

Değşiklik var ayrıca, yeni müzikler, yeni mini-gameler, multiplayer, Retina için HD, tek ekran olduğu şiçin biraz faklı bir dövüş sistemi...

Ayrıca abi AAA title olsa bile 2.99$'a satılsın mı diyorsunuz? Magic 2013 9.99$a satılıyor. Civilization VI iPad'e de çıkarsa 39$ filan derler kesin.

Oynamadıysanız oynayın, kesinlikle pişman olmazsınız. PC'de olsa ucuz diyip alırdınız yani ki dokubmatik ekran olmadan oynanabilecek bir oyun değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ipadde de çıkıyor

ama yok yani kaç yıllık oyun release fiyatının yarısına satıcak adamlar şey kadar ekranda. zaten kontroller ekranın yarısını kaplıyor. ds deki zevkinin onda birini vermiycek oyuna o para imkanı yok vermem. heriflerin tek getirdiği yenilik eski müziklerin yeni aranjmanları lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...