Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

İyi de wow da zaten durum öyle şu anda. Rogue>Mage>Warrior>Rogue diye temel üçlünün sıralaması mevcut. Diğer sınıfları arasında da Shaman>Rogue>Priest>Hunter>Rogue gibi sıralamalar yapmak mümkün. Yani dengeler halihazırda taş-kağıt-makas şeklinde.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

en yüksek rank li mind blast ve full shadowweave armor takimi ile ki herbiri shadow magic i 23 er artiriyor 1100 civarinda damage vurabiliyor priesler bunun yaninda holy smite ve holy armor 800 damage absorbe edip spellerin kesilmesini de engellior.thottbot tan priest in spellerine bi bakmanı tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada stress beta da lvl 10 a kadar bi gnome warlock oynadım.warlock lar oynanması çok zevkli ve stratejik bir class health stone ve soul stone olayları var fakat pvp de solo işi çok zor.pvp group larda ise çok işe yarar.priest solo için mükemmel diyebilirim lvl 16 dwarf priest im ile lvl 20 tauren shamana karşı pek zorlanmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw zaten normal bi priest onun yarısını vuruor ama shadowweave armor yapan priestler euehue tailoring de 250 skill puani istior bu da bu şekilde aşıyorlar.fakat priest den holy world shield alınmadıkça yani spell leri kesilmeden arka arkasına sallamaya devam ettikçe.pain i ilk bi kafana çakar sora holy smite la 300 holy light 350 mind blast 650 kodumu arka arkaya zaten senin pek şansın kalmıor bide flash hela i var yürürken bile kendine şak die 650 hp heal edior üstüne renew euhe zor yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri şimdi warlock da sadece lvl 10 a kadar oynadım dediğim gibi ama bana pvp de zorlanır gibi geldi bunun nededi damage i iyi olan bi spell i yok.warlock da olay pet ini ne kadar etkili kullanabildiğine bağlı pet ler pve de gerçekten çok işe yarıor.bazı durumlarda onu feda ederek kaçabiliyorsun mağaralardan vs atağı çok olmasa da oldukça yararlı oluyor ama pvp de çok kısa sürede karar verip uygulamalısın hızlı olman lazım warlocklarda sen iki karakter yöneteceksin onun için zor olur diye düşünüyorum ama dediğim gibi group pvp de çok yararlı warlocklar.solo olarak zaıf kalıyorlar.bir kere pet ini çok iyi kullanman gerek senle rakibinin arasina sokman lazım direk hit almamaya çalışman lazım.oldukça zor bişey buda.bilmizorum dediğin gibi bi infernal gelirse belki başka şeyler olabilir.warlock un solo da etkili olabilmesi için çok güçlü bi pete ihtiyacı var.yani öle bi pet oalcakki karşındakine nefes aldırmıcak adam sana gelemicek pet yüzündne anaca o zaman solo da iyi işler yapar warlock

[Bu mesaj xrex tarafından 19 Eylül 2004 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bahsettiğin pet ya felhound ya infernal olmalı diye düşünüyorum ama blizzarda sağolsun daha ikisini de görmedim yani sonuçta pvp de kral olamaz olmamalı da ezik kalmasın yeter 1 e 1 warrior almayı falan beklemyiorum ama yani anladınız neyi kastettiğimi çünkü ben warrior veya rogue olmak istemiyorum yapabileceğin çeşitlemeler hep sınırlı kalıcak çünkü büyü classı daha çok ilgimi çekiyo yani mage warlock druid priest shaman falan ama biz 4 arkadaş takılmayı düşünüyoruz pvp de iki kişi direk mage olcak kafaya koymuşlar diğeri druid veya priest alcak ben de hep warlock olmak istedim ama en ezik ben kalcam gibi duruyo şu an bi tane video indiriyorum warlockla paladin kapışması pvp bakalım anlicaz hala yüklüyo ama :) yani şu infernal ve felhound un özellikleri falan açıklansa çok rahatlicam bi de kafamı kurcaayan bi soru daha var şimdi voidwalker ın tauntu varmış yani pve de adam direk ona saldırıyo peki pvp de taunt yapınca bi halta yarıyo mu ? yoksa adam eee korum lan kimle dalga geçion die böğürüp senin üstüne saldırabiliyo mu
Sosyal ağlarda paylaş

yani olsa bile o melee class lar için olur ve adam onu bırakır gene sana dalar yani.zor o.warlock ezik kalmaz dediğim gibi grouplarda zaten çok sevilen bir class.solo da sorunu var sadece.ama eğlence dersen o yönden tatmin edici.infernal gibi high lvl petler warlock u pvp solo da da etkili yapabilir ama solo takılana pvp de çok fazla insan olmucaktır sonuçta ya guild le ya da group olarak geziyorlar.istersen lvl 55 warrior ol 5 kişi sana daldı mı hiç şansın yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xrex, 19 Eylül 2004 16:41 tarihinde demiş ki:
yani olsa bile o melee class lar için olur ve adam onu bırakır gene sana dalar yani.zor o.warlock ezik kalmaz dediğim gibi grouplarda zaten çok sevilen bir class.solo da sorunu var sadece.ama eğlence dersen o yönden tatmin edici.infernal gibi high lvl petler warlock u pvp solo da da etkili yapabilir ama solo takılana pvp de çok fazla insan olmucaktır sonuçta ya guild le ya da group olarak geziyorlar.istersen lvl 55 warrior ol 5 kişi sana daldı mı hiç şansın yok

abi öle deme ya juniorx in kaydettiği bir raid videosunda bi tane dwarf warrior resmen adamların dötünden kal aldı tek başına :D
Sosyal ağlarda paylaş

onu bende izledim ama o herif muhtemelen lvl 50+ dalanlar da lvl 25 civarıyıldı o zaman almasi normal.dalan guardlarda lvl 35 di sanirim o videoda.son izlediğim bi vidoe da lvl 55 rogue u aliordu bi lvl 75 guard euheue bağıra bağıra kaçıordu ama guard aldı 2 vuruşta :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...