Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

harrykewell said:

inşallah bayern veya barça haricinde biri çıkarsa izleyip göreceğiz neler yapacağımızı

benim bildiğim terim, iş bu noktaya geldikten sonra aklını başına toplar, artık ortada başarılması gereken bir misyon var, kibir ve inat yerine, akıl ve zekasını kullanarak yapması gerekeni yaparsa özlemini duyduğumuz finali oynayabiliriz

harry, hafızam beni yanıltmıyorsa ilk defa "üstad" Fatih Terim için iyi ve olumlu bir söz söyledin, hayırdır? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

harrykewell said:

inşallah bayern veya barça haricinde biri çıkarsa izleyip göreceğiz neler yapacağımızı

benim bildiğim terim, iş bu noktaya geldikten sonra aklını başına toplar, artık ortada başarılması gereken bir misyon var, kibir ve inat yerine, akıl ve zekasını kullanarak yapması gerekeni yaparsa özlemini duyduğumuz finali oynayabiliriz

harry, hafızam beni yanıltmıyorsa ilk defa "üstad" Fatih Terim için iyi ve olumlu bir söz söyledin, hayırdır? :)

" üstad " ı ilk geldiği günlerde çok destekledim, hala da ihtiyacı olduğunda yine desteklerim, yeter ki klüp için çalışsın, çabalasın

ama gel gör ki iş bazı noktalara geldiğinde kibir ve inatlarını klüpten öne çıkartıyor, bende bu zamanlarda ona dur diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

harrykewell said:

harrykewell said:

Juventus'a en iyi zamanında, en kısa boylu topçumuz kafayı koymuştu, şimdi hiç şansları olmaz karşımızda

abi adam olumlu bir şeyler yazmış.

21.12.2012 yaklaştıkça daha ne alametler göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...