Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

Kaka TR ye gelmem demiş. G.Töre ve Q7 istenmiyormuş. Kerim Frei için tüm şartlar zorlanacakmış.

Doymadık kanat oyuncusuna. Şu takımdaki en büyük sorunun defans dörtlüsünde olduğunu görmek için daha kaç gol yemek lazım. Defanstaki 4'lü için alternatifler ile birlikte kadro da kaliteli 6-7 adam olması lazım iken Semih ve Eboue den başka isim söyleyebiliyor muyuz ? Kaldı ki bu ikisinin de performansları iyi değil.

http://live.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/g-sarayin-en-buyuk-transfer-hedefiSXHBQ305054SXQ
Sosyal ağlarda paylaş

Babama bilet gelmiş birkaç tane yarın ki Antep maçı için, Kuzey tribünü diyor neresi oluyor burası ? Kale arkası değil mi yanlış bilmiyorum?

204. blok 11. sıradan başlıyor, çok mu boktan yer asdfsd

tamam baktım, kale arkası çarpraz kötü yer değil, daha önce arena'da hiç maç izlememiştim iyi olacak bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Babama bilet gelmiş birkaç tane yarın ki Antep maçı için, Kuzey tribünü diyor neresi oluyor burası ? Kale arkası değil mi yanlış bilmiyorum?

204. blok 11. sıradan başlıyor, çok mu boktan yer asdfsd

tamam baktım, kale arkası çarpraz kötü yer değil, daha önce arena'da hiç maç izlememiştim iyi olacak bu :D

kale arkasinin en guzel yeri ikinci kat ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...