Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

şöyle anlatıyım.

fb taraftarı liderliğede oynasak sonuncuda olsak stad ı dolduruyo takımını destekliyo.beyler bu sene iddialı değiliz diyip vanish olmuyoruz.fb dışında başka takım liderliğe oynayınca beyler bu sene .. nın rakibi x !! kesseniz .... akar aga ehehe muhabbeti yapmıyoruz. bu büyüklük değil mi???

desteğim yeter diyip oturduğumuz yerden ben fb liyim demiyoruz fakiri zengin i hekes bir şekilde takımına ekonomik olarakta destek oluyo.para mı vericem yeaaa demiyoruz.x tane kupamız var diye fb i desteklemiyoruz 1 kupamız olsada 100 kupamız olsada aynı şekilde klubümüzü takımımızı destekleriz diyoruz.peki ya bu?!

çal kıraç abi paticik oldboyları için!

şampiyonluğa oynamadığı zaman vanish olanlar ya da başka takımları destekliyenler hadi iyisiniz en azından bu sene kendi takımızı destekliyorsunuz.son yıllarda bursalı oldunuz trabzonlu beşiktaşlı oldunuz bi gs li olmamıştınız sonunda oldunuz tebrikler :)-D

o değilde taraftarlık büyüklük kelimelerinin gerçek anlamını bilmediğinizi düşünüyorum.gerçek taraftarlık 234322 tane kupamız var bizi bütün avrupa biliyor !! değil (:P)

neyse galatasaray a başarılar dilerim şampiyonlar liginde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Breakfast said:

şöyle anlatıyım.

fb taraftarı liderliğede oynasak sonuncuda olsak stad ı dolduruyo takımını destekliyo.beyler bu sene iddialı değiliz diyip vanish olmuyoruz.fb dışında başka takım liderliğe oynayınca beyler bu sene .. nın rakibi x !! kesseniz .... akar aga ehehe muhabbeti yapmıyoruz. bu büyüklük değil mi???

desteğim yeter diyip oturduğumuz yerden ben fb liyim demiyoruz fakiri zengin i hekes bir şekilde takımına ekonomik olarakta destek oluyo.para mı vericem yeaaa demiyoruz.x tane kupamız var diye fb i desteklemiyoruz 1 kupamız olsada 100 kupamız olsada aynı şekilde klubümüzü takımımızı destekleriz diyoruz.peki ya bu?!

çal kıraç abi paticik oldboyları için!

şampiyonluğa oynamadığı zaman vanish olanlar ya da başka takımları destekliyenler hadi iyisiniz en azından bu sene kendi takımızı destekliyorsunuz.son yıllarda bursalı oldunuz trabzonlu beşiktaşlı oldunuz bi gs li olmamıştınız sonunda oldunuz tebrikler :)-D

o değilde taraftarlık büyüklük kelimelerinin gerçek anlamını bilmediğinizi düşünüyorum.gerçek taraftarlık 234322 tane kupamız var bizi bütün avrupa biliyor !! değil (:P)

neyse galatasaray a başarılar dilerim şampiyonlar liginde :)

Belli ki 15 yaşından küçüksün, sen kendini bildin bileli Fenerbahçe şampiyonluğa oynuyor zaten,o yüzden Fenerbahçe şampiyonluğa oynamazken de taraftar orda diye bir argüman atman saçma olmuş...
Beşiktaş bu sezon stadı doldurabiliyor, bu şartlarda bile doluyorsa ve karşılaştırma noktamız buysa en büyük takım Beşiktaş olur.

Şu video hakkında ise yorum yapmadan bir kaç video ismi önericem sana...
1-)FB timsah yürüyüşü
2-)Beni yak kendini yak, stadı yak.
3-)Angry Birds Kadıköy.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

https://pbs.twimg.com/media/A2mwUHPCMAAjLtq.jpg

uefa dizel

sostizm said:

Fenerbahcenin buyuklugu baska turlu bi buyukluk ama.

SeaGle said:

Kupa büyüklüğü değil
Bi başka büyüklük
Başkası anlayamaz!

fede said:

kupa büyüklüğ değil lan o başka bişey. adını koyamadılar hala sdkfjslk

http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye%27de_futbol

:D:D:D:Dd:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...