Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

Hamit bayern e geldikten sonra ilk 11 den resmen kesmişler ,adamda süreklilik yok. Ee şimdi biz son 4 senedir doğru düzgün oynamayan adamdan üstün performans bekliyoruz.

Nuriyi gördük adam 1 sene oynamadı ne hale geldi.
Nurinin son 3 senelik maç sayısı
09/10 sezonu 33 maç Dortmund
10/11 sezonu 30 maç Dortmund
11/12 sezonu 4 maç Real M.

Buda Hamitin

Sosyal ağlarda paylaş

hamitin gelmesine en başta karşıydım, ona verilecek paranın üzerine konulurdu melo daha erken getirtilirdi, kimsenin başı ağrımazdı. hamitte madridde takılmaya devam ederdi. işler bu şekilde farklı bir boyuta girmeye başladı. daha sezon başında rakip takım taraftarlarının salyalı ağızlarına malzeme oldu adamcağız. galatasaray muhteşem bir sezon geçirdiği geçen yılın ilk maçında da mağlup oldu hemde iyi oynamadan. taraftar yine homurdandı neden böyle oluyor diye, sonra bir sihirli değnek değmiş gibi ilk hafta güldür güldür atak yiyip yenilen takım farklı bir takım oluverdi. terim akıllıysa hamiti anadolu kulüplerinden birine kiralar, yada avrupaya erkenden gönderir. türkiye ona göre değil gitsin kumda oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

daha sezon başında rakip takım taraftarlarının salyalı ağızlarına malzeme oldu adamcağız.

Biz de daha başta söyledik "Nihat gibi yatmaya gelir, yanlış transfer" diye. Salya malya diye terbiyesizliğe vurman gereksiz kaçmış sanki ama kısmet, alnımıza ne yazıldıysa onu yaşıyoruz sübhanallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

kavurma said:

daha sezon başında rakip takım taraftarlarının salyalı ağızlarına malzeme oldu adamcağız.

Biz de daha başta söyledik "Nihat gibi yatmaya gelir, yanlış transfer" diye. Salya malya diye terbiyesizliğe vurman gereksiz kaçmış sanki ama kısmet, alnımıza ne yazıldıysa onu yaşıyoruz sübhanallah.

Meraktan baktım da eski postlarına hiç de öyle Hamit yatmaya gelir falan yazmamışsın. Sadece şike topicine yazmışın zaten bu yaz. :p

Hamit kendini bulur 3-5 haftaya. Zaten gerçek lig de 2. devre başlıyor. Orada yapılan performanslarla geliyor şampiyonluk. Hamit de devreye girerse zaten Gs ligi trolleyip atabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hamit kötü oynadıktan sonra da bir şey yazmadım zaten, madem vaktini harcadın farketmişsindir, genel konuşuyorum. Hayat buradan ibaret değil malum :)

"Koskoca Real'den Hamit Reis'i aldık!!" havasında olmayan aklı başında GS taraftarları da memnun değildi zaten o transferden. Objektif yorumlara salyalı salçalı yorumlar yapılması yanlış demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

isim vermeden yaptığım benzetmeleri neden üzerine alındın onu anlayamadım. her takım grubu içerisinde belli bir grubun ağzı salyalıdır. "cimbom old boyz" nasıl zararlı bir güruhsa bahsettiğim grupta öyle birşey işte. üzerinize alınmayın yani onlar kendilerini çok iyi biliyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Hamit kötü oynadıktan sonra da bir şey yazmadım zaten, madem vaktini harcadın farketmişsindir, genel konuşuyorum. Hayat buradan ibaret değil malum :)

"Koskoca Real'den Hamit Reis'i aldık!!" havasında olmayan aklı başında GS taraftarları da memnun değildi zaten o transferden. Objektif yorumlara salyalı salçalı yorumlar yapılması yanlış demek istiyorum.

Valla Hamit'in kalitesi belli, kariyeri belli. Yaşı da 29 galiba daha. Seneye de yabancı sayısı 5'e düşüyorken Hamit baya baya mantıklı ve sevinilebilecek bir transfer. Yarın öbür gün kendini toparlayınca fark görülür. Bence. Yoksa illa Türk diye saçma sapan paralar verilen Yiğitleri Hasan Alileri de görüyoruz.

Saygılar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

hamit niye bu kadar kotu anlayamiyorum yani tamam r.madridte fazla oynamadi kondisyon ivir zivir ama milli takima geldiginde catir catir oynuyordu,psikolojik bisey mi acaba,turkiye havasi mi yaramadi nedir anlamdim.
Gerci hollanda macinda robben gibi bir adamin karsinda yardimsiz bi sekilde o hale dusmesi pek anormal sayilmaz,sali gunu oynarsa ben o performansini merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sezon fidırısyın bışkını öyle karar aldı, uygulamaya koydu. Yani şu anki durumda iptal edilmedikçe de öyle olacak. Demirören de geldiğinden beri bunu iptal eden ya da değiştiren bir hamle yapmadı. Kafasına bir şeyler düşer de ilk defa bi iyi bir şey yapmaya karar verirse durdurur azaltmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Geç kaldı biraz ama çok konuşulmuş Hamit hakkında.

Tamam bildiğimiz Hamit değil şu anda ama kapasitesi ve potansiyeli tartışılmaz sanırım Hamit'in?
Bu sezon oynadığı her maçta üzerine koyarak gidiyor şuan, her maçta bir öncekinden biraz daha iyi oynadı adam ya da diğer bir tanımlamayla her maç biraz daha az kötü oynuyor.

Robben karşısında zayıf duruma düşmesiyse gayet doğal, Türkiye sınırlarında o duruma düşmeyecek 1 tek Eboue var o da garanti değil...

Az sakin olmak lazım, geçen sene parçalayan takım da ilk haftalarda olmamış falan deniyordu =))
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...