Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

koding.com

reyou

Öne çıkan mesajlar

Kendi milletinden birileri iyi bir seyler cikarinca bile somurtan burun kiviran tek millet biziz heralde.

Turkler mi yapmis bilmiyorum ama yapmislarsa helal olsun, ellerine saglik.

Turkiye'de development olayi cok ama cok sacma bir boyutta. Ne isini adam gibi yapan var ne de adam gibi yapip para kazanabilen var. Haliyle Turklerin dunya capinda takdir gorecek isler cikarmasi ve sektore katki yapabilmesi kadar guzel birsey yok.

Bu yuzden, Turkler yapmissa daha iyi, en iyi, en guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi benim anlamadığım bir durum var.

dosyalar burada mı host ediliyor ? veritabanı burada mı host ediliyor ? codeanywhere'e de baktım şimdi.

yoksa bu sadece ftp istemci gibi bir şey mi ? yani kendi satın aldığımız istediğimiz server'ın ftp ve veritabanı bilgilerini girip burada kullanabiliyor muyuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

abi google code, vcs host eden site sadece.. bu ise bildiğin cloud'da koşan, browser-based ide'ye doğru yol alan, gelecek için editörden fazlası olmaya çalışan bir uygulama.

son zamanlarda çok fazla çıkmaya başladı ve bayağı yatırım alıyorlar. koding'den daha iyileri de var bence.

koding de zamanında mozilla'nın geliştirdiği, sonradan ace diye bir projeyle birleşen bespin'i kullanıyormuş altyapı olarak. cloud9 da onu kullanıyor misal.

bence şu anda yeterli değiller ama ileride iş görecek hale gelecekler gibi görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...