Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polis sokak ortasında adam öldürdü

clifff

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

clifff said:

neyi fail abi anlamadım?

abi lise dördüncü sınıf değil adam hiyerarşide emniyet amirinin üstünde, müdür yani. daha ne büyüyecek ahadfas.

lan öyle dördüncü sınıf düşünmedim sdjgjk. 4.sınıf olduğuna göre daha yemez arkası sağlam değildir diye düşündüm. şekli var mı o kadar 4.sınıf emniyet müdürüyken.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Saeros said:

Editor said:

Rewendor said:

Editor'un mesajlarını okurken insan olan insanlığından utanır. Bunu bile savundu adam.

Oldurmesini savunmadim orda kasitli oldurme yok zaten orda bi kaza var. Orda Parkta oturan adamlara gidip ayaginiza sikacaz lan kalkin dememis polis...

Kendisine saldiran dengesiz PKK li beyinsiz tiplere SIKMIslar bukadar basit

Sonuna kadarda arkalarindayim varmi otesi...

Polis hatali tamam ama polis silahini cektikte sonra ustune gelmek... !!! TAM Bir IDIOTIC yaklasim maganda iste...

adamın beyni yanmış biz de hala laf anlatma derdindeyiz

Neden ? bisi anlatsaniz anlarim anlatma degil polisi kotulemekten baska bisi yapmiyorsunuz ben size onlarin kurallari var onlari uyguluyorlar diyorum

2. kez tekrar soyluyorum Polis orda Zaten Dogru yapmis demiyorum iyi yapmis diyorum. Kurallara gore havaya ates etmeli etmis. sonra video kamera cikmis elinde halen silah varken polisin ustune gelirse silahini ya cebine koyacakti geri kafasina yiyecekti sandalyeyi yada ayagina ates edicekti ... benmi goruyorum saddece adamin ayagina siktigi halede halen ustune geldigini ? silah ona ceviriliyken halen POlisin ustune gittigini.. _???

Ben burada ADAMIN nekadar gerzek salak bir davranis sergiledigini ortaya koyuyorum siz nediyorsunuz.

OK Polis midesine ates etti ve Cok yanlis bisi yapti.

Bakin tekrarliyorum Polis akademisindeki arkadasiminda bana soyledigi bilgilerden aktariyorum.
Eger Polisin elinde silah varken halen polisin ustune gelip saldirma olayi oluyor ise

-Gazli Mudehale yapilir (yapilmis)
-havaya ates acilir ( acilmis videodan once var bu olay)
-Kisi halen saldiriya devam etme eglimindeyse ve elinizde silah var ise ayaklarina ates edilir
-Kisi durana veya kacana kadar budurum gecerlidir.

ama kisiye ayagina ates etme yani yaraliyici ates etme olayi turkiyede genellikle tercih edilmeyen bir durummus.

Yani polis Dengesizlik yapmis ama dogru yoldan yapip Bir kazaya mal olmus. iyi tarafindan pozitif dusunursek...

Diger taraftan dusunur isek Hic bir pozitif yani yok lan ...
beyinsiz iste.. konusmak bile istemiyorum...

Heh ayağından vurulmuş bir adamın şok halinde polisin üstüne yürümeye devam etmesi 2 adım mesafeden öldürücü atışa maruz kalmasını geçerli kılıyor yani.

Polisin bu davranışına doğru değil de iyi yapmış dediğin için umarım ki bi gün böyle polisin birisi ile bire bir karşılaşırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam soğukkanlı bir katil. Polisi savunan insanlar herhalde adam sandalye çekti dayak mı yeseydi kafasında ama polis direk olarak silahı çekiyor vuruyor ve sonrasında adam can çekişirken oldukça rahat bir tavırla arkasını dönüyor surat ifadesinde vs bir değişme yok mesleki soğukkanlılıktan öte bir durumda adam. Son derece rahat ve umursamaz tavırda. 82 yıl önce dinci yobaz sürüsünü kansız bir şekilde dağıtmak için kalabalığa kuru sıkı sıkan Mustafa Fehmi Kubilay örneği ve yobaz tayfanın polis teşkilatını ele geçirmesi ile oluşan asayiş örneği. Asayiş berkemal.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Oldurmesini savunmadim orda kasitli oldurme yok zaten orda bi kaza var. Orda Parkta oturan adamlara gidip ayaginiza sikacaz lan kalkin dememis polis...

herif şaka programlarından fırlama resmen.. kasıt yokmuşda, he zaten polis 90 dereceyle havada ki kuşlara saydırıyordu, adam öndünden geçince denk geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Güya eşek yüküyle eğitim görüyorlar ateş eden adam götünden soluyor heyecan/korkudan zaten sıkış sebebi aynı durumdan olsa gerek.
Ayrıca bir kez daha geçmişti konusu ne kadar işsiz güçsüz apaçi tanıdıysam hepsi Polis oldu.Buda sonuçları işte...

Çok sevdiğiniz taptığınız amerikadaki polislerin şüpheli hareketlerde bulunan birisini bile vurma yetkisi var, hepsi işsiz güçsüz apaçi mi? Hayır.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

Editor said:

herif şaka programlarından fırlama resmen.. kasıt yokmuşda, he zaten polis 90 dereceyle havada ki kuşlara saydırıyordu, adam öndünden geçince denk geldi.

enteresan bir kazaymış gerçekten. neyin kafasının kazası acaba bu. zamana falan başvursana iyi yazarsın sen oraya
Sosyal ağlarda paylaş

JaqenHqhar said:

ad3m said:

Güya eşek yüküyle eğitim görüyorlar ateş eden adam götünden soluyor heyecan/korkudan zaten sıkış sebebi aynı durumdan olsa gerek.
Ayrıca bir kez daha geçmişti konusu ne kadar işsiz güçsüz apaçi tanıdıysam hepsi Polis oldu.Buda sonuçları işte...

Çok sevdiğiniz taptığınız amerikadaki polislerin şüpheli hareketlerde bulunan birisini bile vurma yetkisi var, hepsi işsiz güçsüz apaçi mi? Hayır.

Amerika'daki polisleri övdüğüm bir cümle gösterir misin bana?
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

bombilo said:

Editor said:

enteresan bir kazaymış gerçekten. neyin kafasının kazası acaba bu. zamana falan başvursana iyi yazarsın sen oraya

burada yazar, editöre zaman'da köşeyazısı teklif etmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...