Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmeci (Ama Çok Kaliteli Olmalı :)

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Full-arm dövme yaptırma gazındayım ve dövmeci arıyorum. Ha bulamıyorum tabi. Red-Cat falan gibi fahiş fiyatlara bok gibi dövme yapan yerler haricinde, veya eşiniz dostunuz para kazansın diye önereceğini yerler haricinde önereceğiniz bir dövmeci var mı?

Aradığım kaliteyle alakalı örneği de aşağıda paylaşıyorum.

Sevgiler,

Sosyal ağlarda paylaş

taktir etim:

"18 yaşını doldurmamış insanlara dövme yapmıyorum. 18 yaşındaki birine de dövme yapmamak için elimden ne gelirse yapıyorum.

Sağdan soldan alınmış desenleri dövme olarak yapmıyorum. Portfolyomda yer alan işlerin herbiri, yapıldıkları kişi için özel olarak tasarlanmıştır.
Daha önce yaptırmış olduğunuz bir dövme üzerinde herhangi bir işlem yapmıyorum.

Kafası kıyak gelenlere dövme yapmıyorum. Evim ve iş yerim benim kutsal mekanlarımdır.

Şipşak dövme yapmıyorum. Sahip olmak istediğiniz şey sadece bir "dövme" ise lütfen bir "dövmeci"ye gidin.
Eşinizin veya sevgilinizin ismini dövme olarak yapmıyorum. Madem onu çok seviyorsunuz, adını kalbinize yazın. Artistliğe lüzum yok.

Tuttuğunuz takımın veya sevdiğiniz grubun ismini dövme olarak yapmıyorum. Bu tür şeylerin sadece tişört veya poster konusu olduğuna inanırım.

Siyasi ve politik içerikli ideolojileri yansıtan sembolleri dövme olarak yapmıyorum. Lütfen beni bu tür oyunlara alet etmeyin.

Negatif ve depresif duyguları çağrıştıran konuları dövme olarak yapmıyorum. Lütfen dönemlik mutsuzluğunuzu ömür boyu üzerinizde bir kara leke olarak taşımayın.

Randevusunu habersiz ekenlere ikinci bir şans vermiyorum. Siz beni ne kadar ciddiye alırsanız ben de sizi o kadar ciddiye alırım.

Hiperaktif, aceleci ve ısrarcı insanlarla çalışmıyorum. İşimden verim almak istiyorsanız lütfen beni kasmayın."

http://cebecizade.com/tr/genel-bilgiler/yapmadiklarim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...