Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

o kadar mi cekici oyun.

dedin evet dedim iste. cekici.

wallhack dupe vs oyunun tum tadini kacirir. kullanana da kacirir aslinda.

yakinlarda birinin oldugunu sesten anlayip sessiz sessiz yurumeye baslayip adami seni gormeden once gormek icin ugrasmak, o anki gerilim falan cok acaip.

bir de 3.person camera da olmasa harika olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Madem spawn ratelere gelen eleştirileri artık komik bile bulmayanlar var o zaman şöle diyelim Dupe + Server Hop yüzünden bu kadar çok silah var.

Full Loot olan bir oyunda herhangi bir hack dupe vs oyunun içinde kesinlikle tolere edilebilicek bir şey değil ki. Kaldı BF3 CoD gibi bir çok oyunda halen bir sürü insan hack diye sölenirken böle bir oyunda en ufak tatsız şey insanı direk oyundan soğutur.

Bana kalırsa şuanda oyunun hiçbir eksiği yok sadece hataları var server hop ve dupe gibi bunlar giderlir ise ben çekiç için fellik fellik gezerken karşımda ki adamlar spawn olduktan 20 dk içinde thermaller acoglar kevlarla ile donanmaz ise oyun gayet olmuş.

Bundan sonra gelicek herşeye içerik olarak bakarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunun bir çeşit sandbox havası var şöle ki oyunda spwan olan silah bir daha kaybolmuo eğer dupe olmasa bile sürekli silah birikimi olucak oyunda kaybolan sadece mermi yani aslında silah spawnından ziyade mermi spawnının önemi olay. Bunu bir şekilde düzeltirlerse millet isterse gauss rifle ile gezsin sorun olmaz.

Dupe olur server hop olur hepsini bir şekilde düzeltmeleri lazım, dupe hallolur yakında gibi gelio bide wipe geldimi zaten epey bi rahatlar.

Silahlara durabilityde gelebilir misal.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi oyunun bir çeşit sandbox havası var şöle ki oyunda spwan olan silah bir daha kaybolmuo eğer dupe olmasa bile sürekli silah birikimi olucak oyunda kaybolan sadece mermi yani aslında silah spawnından ziyade mermi spawnının önemi olay. Bunu bir şekilde düzeltirlerse millet isterse gauss rifle ile gezsin sorun olmaz.

Dupe olur server hop olur hepsini bir şekilde düzeltmeleri lazım, dupe hallolur yakında gibi gelio bide wipe geldimi zaten epey bi rahatlar.

Silahlara durabilityde gelebilir misal.

yeri attığın itemler bi zaman sonra kayboluyor
Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzelde o hack yapan adam ne zevk alıyo bundan yani?
baktım ben sitesine hackin, düşmanları dikdörtgene alıyo heryerdeki, bullet drop'u kaldırıyo, itemların yerlerini gösteriyo vs. böyle olduktan sonra oyunu oynamanın bi anlamı yok ki.

edit: bide ormanda hayvanlar olsa öldürüp kesip biçip pişirebilsek falan. oyunun daha alcağı çok yol var. böyle bi development teamde olsam elimden deli oyun çıkar ama işte bakalım :D
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bi oyunu düşünüp tasarlıyan ve bu halen getiren ekip şuanki halinden daha kötü hale getirmiycektir oyunu.
daha iyi olucak ama biraz zaman işte :D

aklıma gelmişken farklı konu olmasın dedim oyun yazılım konusunda ülkemiz ne durumda destek verilse bi mmo çıkarmı bizden ? tarihimiz mitolojimiz fazlasıyla deniz derya resmen bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

server 3de havaalaninda kulenin hemen yaninda pistin ortasinda 6 kisinin lootu var.

kaba eti yiyen gitsin toplasin.

tabi bir de sniper var kulenin obur tarafindaki tepede.

catisma bitti herkes oldu sanip lootlayan adami vurdum, ben loota gecince sniper beni vurdu. arkadasiydi heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

yaptik ya. ama bilmeden oldu.
en keyiflisi quick join yapip en kalabalik serverda oynamak ya. demin de camposta aksiyondaydim. yine server3 elimde pompaliyla kirmizi binada gerilim icindeydim. her taraf toplanamamis lootlar, koprude yine sniper var tabi ki.

snipera olmedim bu sefer ama, 2 kere snipera vurulmadan ust kata cikip onun gormedigi kosedeki bi odaya kacayim derken bi adamla burun buruna geldim. ilk seferinde ben canli kurtulmustum, bu sefer olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

You can now create clans and have a clan chat in game. You can switch to the clan chat with F3.
The entire map is now available.
Misc engine optimizations.
Added some memory optimizations.
A language filter has been implemented for chat.
Player names can only contain alphanumerical characters.
Zombies now properly react to barricades.
You can now see the amount of xp you get when killing Zombies.
Fixed some Zombie AI issues.
Fixed some crash issues.
Fixed a bug that allowed you to bind the windows and Esc keys.
Fixed a bug that allowed you to bind the same key to multiple actions.
Fixed bug that left the scope up when switching to
Fixed a bunch of animations.
Fixed the disconnecting bug.
Fixed a bug where grass was not showing up while zoomed in with Scopes, Binoculars, and Range Finder.
Fixed bugs with the chat that allowed size and color changes.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...