Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

bck said:

progamer said:

DayZ de aralıkta çıkıyormuş. Onu beklesem mi alsam mı bunu kararsız kaldım bende

dayz diyorum.üzülmezsin omro cok kısa bunun.

oynadın mı?

oynamadım release cıktıgında alıp bakacagım hala dayz oynamaktayım. Fakat videolardan az cok belli oluyor oyun. Bence basarısız olacaktır. Dayz yi oynayanların buyuk cogunlugu military sim oldugundan oynuyor. Dayz de oyle sniper ı alıp adam vuramazsın. warz bildigin counter strike zombie oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece oynadım bikaç saat sürekli bi arkana etrafına bakma gerektirmesi güzel olmuş, yalnız silah bulmak zor baya
safe zonelarda uzakta, güzel bişi bulunca bütün yol koşman gerekio.

bi kere aracın içinde 19mermilik tabanca buldum.şehrin birinde arkasında 10tane zombi ile koşturan bi adama uzaktan boşalttım tüm şarjörü adam öldü hatta otomatik silah düştü adamdan ama lootunu alamadım :p lootu almaya gelen 2. bi herif benim kafama indirdi flashlightı sonra zombilerde onu hakladı.

onun haricinde uzaktan gözüne kestirdiğim 2 kişiyide arkalarından yaklaşıp, çekiple patlattım kafalarını.

ben zevk aldım açıkcası, 2-3kişi gezebilsem, çok daha zevkli olacaktır eminim. Var mı birlikte takılmak isteyen arkadaşlar?
Sosyal ağlarda paylaş

bende takım arkadası arıyorum dogrusu iletişime geçelim,

oyun güzel olmuş ama heryerde PK var, sniper larıyla sehri ele geciriyorlar. bende niyeti bozup manhunta başladım.

zombileri yönetmek kolay bug dolu zaten oyun dün bi markette biri ölmüş inanılmaz itemlar bırakmış, 50 den fazla zombiyi koyun güder gibi oradan alıp başka yere cektim 1 saatimi aldı ama sonucuna degdi.

en güzel taktik küçük gölün yanındaki şehirde olan insanlar zombilerdn kacarken stamina harcıyor, benim staminamın yarısı oldugunu tahmin edince deparlıyorum alıyorum kellelerini.
bi yabancı biriyle birbirimize güzel destek olduk tek dolaşmanın hiç bir faydası yok.

tugberkozpir skype eklersin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...