Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Oyun oldukça keyifli ama bazen zombiden tek yiyorum o kötü oluyor ne güzel silahları falan bulmuş dolaşıyordum bir adamla fenerle mors alfabesi sayesinde tee uzaktan dostum sinyali yolladık sonra bir süre beraber takıldık fln ama gece çok karanlık ya önüme arkama bakıyorum birşey yok sonra ansızın pat birşey çıkıyor arkadan. İlk kez tek vuruşta indim niye oldu anlamadım :) Ama player değildi zombi öldürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

2 yerde geçmiş quest gelsin diyen arkadaş var diye. Herhalde beni söylüyorlar. Ben quest gelsin demedim, quest gibi birşeyler ekleyecez demişlerdi. Ha şu oyuna daily questler gelirse, bencede pek fena olmaz, yakışır oyuna.

Oyun release ve sonrasında şuanki halinden epey bir değişecek. Safe Zone, yüksek duvarlı, içerde zombilerin olmadığı, banditlerin giremediği bir şehir olacağını söylemişlerdi.

Mapin kalan %70'lik kısmında neler var, şuan tam olarak bilemiyoruz. Skill sistemi olsun, alignment olsun şuan tam olarak devrede değiller.

Oyunda ayrıca "Bounty Hunter" sistemi olacağını daha önceden söylemişlerdi.

Son olarakda daha önce bir gameplay videosunda "SPvP" battleground maç görmüştük, şuanda o da devrede değil.

Oyun "RMAH" 'ada müsait ve gelebilir deniyor.

Yani oyun şu hali ile kalmayacak ama bu hali ile kalsa bile epey iyi bir survive ve pvp oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Oyun oldukça keyifli ama bazen zombiden tek yiyorum o kötü oluyor ne güzel silahları falan bulmuş dolaşıyordum bir adamla fenerle mors alfabesi sayesinde tee uzaktan dostum sinyali yolladık sonra bir süre beraber takıldık fln ama gece çok karanlık ya önüme arkama bakıyorum birşey yok sonra ansızın pat birşey çıkıyor arkadan. İlk kez tek vuruşta indim niye oldu anlamadım :) Ama player değildi zombi öldürdü.

e bu mükemmel bir şey. sürekli stres, gerilim var oyunda demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

optimizasyon nasıl? pahalanmadan preorder yapsam mı 30$ çok slşdgj

çok çok iyi. bu kadar beklemiyordum. alpha olacağı için çok korkarak aldım; ama en beğendiğim olay optimizasyon.

tabi tili ile biz açıkçası oyunu artık bilerek lowda oynuyoruz. çünkü bu sefer çimler düzleşiyor ve pusucular, zombiler vs direk görebiliyruz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...