Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

DareJedi said:

Vaay Hasan abi de katildi aramiza saygilar...
Ben 16 ekim ciktigi gunden beri oynuyordum 18 ekimde yarattigim karakter dun sehirde sessizde loot toplamaya calisirken kedimin mousea ziplamasi ve tufenk sesinin sehirde yankilanmasi ile son buldu :D Zombiler zibil gibi geldi kacarken mecbur acak alana yonelmistim o esnada zimbaladilar. 20gunluk survival hikayem bitmis oldu Winchester karakterim ile :(

Darem Jadem, denemekte fayda vardir dedim girdim de girmez olaydim! Iyice psyho'ya bagladim, cozmek zor olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben mi yanlis bir sey yapiyorum.. karakteri actigim lokasyondan en yakin settlement kosarak 20 dk, oraya gittigimde ilk eve girer girmez shotgun i verdiler suratima, simdi yine ayni terana.. dusuk pop serverlara girip itemi mi toplamak gerek ki?

insanlar zombilerden daha tehlikeli, silahim varsa ustume dogru gelen adami direkt vuruyorum ben de. silah yoksa da sinsi sinsi dolasicaksin etrafta silah bulana kadar.

bir de flashlight yakin mesafede cidden kor ediyo. 2 kisi birden gozume flashlight tutup essek sudan gelinceye kadar dovduler. cesedimi cope attilar. ondan sonra yaklasani vurmaya basladim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

200 oldugu zaman bandit olmaya karsi dogru duzgun bi penalty olmasi lazim. bu haliyle en mantiklisi karsina cikani vurmak. riske girmeye degmiyo.

Şuan alpha diye çok sallamıyorlar, release yada öncesinde gelecek bir değişiklik var bununla ilgili.

Banditlerin banka açabildikleri yerler farklı olacak ve şuanki safe zonelara giremeyecekler. Fakat bandit campında safe zone olmayacak, sadece bankaya erişim olacak.

Birde şuanda oynayanların henüz idrak edemediği birşey yakında gelecek bir değişiklik ile oturacak. Banditsen eğer, civilian öldürürsün, civiliansan bandit öldürürsün. Banditsen ve Bandit öldürürsen hiç bir zaman Megabandit olamazsın, Civiliansan ve arada 3 4 tane öldürsemde birşey olmaz diyip, Civilian öldürürsen de Hero olamazsın. Hero ve Megabandit olamazsan da olman halinde elde edeceğin Protectionları elde edemezsin. Şuanda insanlar harale gülele oynuyorlar ki bunda oyununda suçu var, kim sivil kim bandit anlaşılamıyor ve protectionlar aktif değil ama release yada öncesinde bunlarda devreye girince, ortam daha da güzelleşecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

normal-hardcore ne fark ediyor?

bi de bu flashlightı kapatmanın bir yolu yok mu ya karanlıkta ampül gibi geziyorum sdf

edit: fl ile zombie öldürülemiyor mu?

harcore karakter ölünce revive edilemiyor, siliceksin direk. (şuan eklenmed bu- aralarında bir fark yok şuan)

flashlightı kapatma backspace ile olabilir ama bu seferde vuramazsın

zombie öldürmek için kafalarına vuracaksın yoksa ölmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...