Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'de askeri araca pkk saldırısı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Hastaneye almıyorlar insan kalabalığından dolayı, kan bağışı için yeterli kan bulunmuş. 2 saatte 4 bin kişi toplanmış hastane önüne. Herkes elinden geleni yapıyor yapmasına da

*İstihbarat
*Emniyet
*Ordu

bu üçü gerçekten çok sıkıntılar yaşıyor son zamanlarda.

Arada bir izmirde yakalanıyor c4ler falan güzel oluyorda işte böyle saldırı haberleri falan aradan kaçınca ölümler kaçınılmaz oluyor malesef. Gidip askeriyeye benide alın desem almazlar, burda konuşsam klavye başında vatan kurtarıyor olur. Ne yapmam gerekiyor söyler misiniz? Yada asıl soru şu..

Biz birşey yapmak zorunda mıyız?

Neden devletin başındakiler sorumluluk almıyorlar, bıçak kemiğe dayandılarla 30 yıl daha yürümez bu curcuna. Memlekette adam kalmayacak anasını satayım.

Bence çözüm birşeyler almak ya da vermekte değil. Konuşmak lazım, atarlanmadan konuşmak.. Sen onu dedin ben bunu, sen onu yaptın ben bunu dersek bu işin sonu yok. Ne yapabiliriz, nasıl düzeltebilirizin altını çizmek lazım tabi yapabilirsek..
Sosyal ağlarda paylaş

ya kurdele murdele saçma sapan işleri geçin de al işte adamlar bitirdi ülkeyi 10 senede daha cacık olmaz buralardan. esadda giderse orada ki baya bi malzeme de pkkya ve kuracakları batı kürdistana kalır zaten ondan sonra 5-10 yıla güneydoğuyuda alıp kurarlar birleşik kürdistanı bizimkilerde başbakan çok iyi konuştu adam çok iyi hitap ediyor diye takılırlar embesil sürüsü
Sosyal ağlarda paylaş

ülkenin bölünmesi batı tarafının ısıne gelir. bu yıllardır bilinen bişey.
ahmet türk'in kendi tespiti, orta doğuda bağımsız kürt devleti kurmak kürt milletinin intahar etmesi demektir diye.

aklı basında hiçbir kürt milliyetcisi bunu istemez zaten. kendi nufuslarını tasıyacak altyapıları üretimleri yok bu bölgelerin. kim neden bölsünsün ayrılsın ülkeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

Oski said:

olaylar akp'ye mal edilemez. önceki iktidarlardan enkaz devralındı.

kesinlikle katılıyorum bu olayların hala çözülemiyor olması kesinlikle akpye mal edilemez. adamlar uğraşıyorlar bölgesel anlamda dengeyi getirmek noktasında çalışıyorlar.

CHP'ye oy verseydiler PKK ertesi gün kendini fesh edecekti.
Sosyal ağlarda paylaş

NiccoloMachiavelli said:

Black_Lupin said:

Oski said:

olaylar akp'ye mal edilemez. önceki iktidarlardan enkaz devralındı.

kesinlikle katılıyorum bu olayların hala çözülemiyor olması kesinlikle akpye mal edilemez. adamlar uğraşıyorlar bölgesel anlamda dengeyi getirmek noktasında çalışıyorlar.

CHP'ye oy verseydiler PKK ertesi gün kendini fesh edecekti.

böyle gerizekalı bir şekilde dezenformasyon yapılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...