Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şehit Haberinden Sonra Türkü Çığırmak

reyou

Öne çıkan mesajlar

güvenliğini sağlamak için öldü

ulan 18 yaşında adamı zorla yaka paça askere götürüyorlar, sonra o adamı binbir gıcık şeyle hizmet ettirtiyorlar. birilerinin ihmarkarlığı yüzünden adam ölüyor.

seni korumak için öldü

adam benim için ölmüyor ki tc. yasası için ölüyor. ben mi diyorum alın evinden mehmeti askere götürün salak bi klübede beklesin diye.

bi anlayın be.

ayrıca şu kadın memelerini açıp kafasını içine soksa ne olur. ne olur yani. yapmacık yapmacık başkası senin verdiğin tepkiyi vermiyor diye darağacına insan götürüyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu ne ya.utanmadan konu açılmış

napcaktı ki kadın.kabahat sesi yayınlayan kişide.ki o bile kabahat değil.basit bir hata.

sanki şehit haberlerinden sonra bizim hayatlarımız degişiyor oturup ağlıyoruz.

birilerine kızılcaksa hesap sorulcaksa o kişi spiker falan filan değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

senle spikerin durumu ayni mi?

orda isini yapan biri var, evde kicini kasiyan biri.

spiker takim elbise giydi diye bizdemi giyelim?

spiker is saatleri icerisinde lakayit davranamaz, ama isterse eve diger davul zurna calar.

sabah 9 aksam 5 turku soylemezsin arkadasim her is yerinin bi kurali hukuku var.

hakim yargilama sirasinda sana deseki 25 sene ceza aldin, sonrada ahahah diye siritsa, ne dicen sonra bu ulkede adalet bitmis.

tabi canim ole...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca türkiye cumhuriyetinde az buçuk kafası çalışanların hepsi ölen askerlere, vah yazık türkiyenin gerizekalılığı yüzünden bok yoluna gitti diyor.

hayır bak, şehit olayına karşı değilim. kurarsın ordunu. dersin ki kardeşler biz ülke savunucaz. şartlar bu bu bu. gelene ay başı 4bintl.

sonra şartları bilerek gider adam, ölür, şehit dersiniz ağlarsınız. ne halt ederseniz edin.

ama adamı yasa zoruyla götürüp öldürtüp ondan sonra da şehit diye millete kakalıyorsanız orda söverim.
Sosyal ağlarda paylaş

spiker robot mu abi

şehit haberi sunarken ağlamak üzülmek moda girmek zorunda mı ?

ana haber bültenleri hergün onlarca cinayet vahşet ıvır zıvır haberi kaynıyor ayrıca.o zaman her spiker ağlamaktan haber sunamamalı

sonuçta kadının canlı yayında olmadıgını düşündüğü bir anda hafif tınıda söylediği bi şarkı.bu kadar gerici olmayın la

sanırsın şehit haberi sunarken vur patlasın çal oynasın kahkahalar attı.ahahahaha bugunde 8 şehit verdik lololol zaa demiş gibi muamele çekiliyor hatuna
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

kadın ne bilsin haber vtr girdikten sonra sesinin yayına verilecegini
sende sallıyon habire
tamam topici açtın bi savunma psikolojisi içindesin de
bosver koyver gitsin
girme topice
olmadı bu sefer

zaten son sozumu soledim, hak yerini bulmus, kadinin isine son vermisler. bu ulkede her zaman kotu seyler olmuyo, bu guzel bi ornek oldu is ciddiyeti adina.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...