Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumhurbaşkanım Abdullah Gül seni çok seviyorum

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

55m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Terör örgütü bu Ramazan ayında pervasızca bir plan içerisine girmişti.
54m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Buna fırsat vermemek için güvenlik güçlerimiz ön tedbiri alıp yoğun bir mücadeleye girdi.
51m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Maalesef yüreğimizi dağlayan şehitlerimiz var.
49m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Hepsine Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm milletimize de başsağlığı diliyorum.

sonra hiçbirşey olmamış gibi

44m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Dün İstanbul'a hareketimden önce Ankara'nın en özellikli tarihî semtlerinden Hamamönü'nü ziyaret ettim.
42m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Eski Ankara evleri yeniden ortaya çıkartılmaya başlanmış, çok güzel olmuş.

çok seviyorum seni cumhurbaşkanım
neydi ahmet necdet sezer öyle hiç gülmüyo felan ıyy
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

55m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Terör örgütü bu Ramazan ayında pervasızca bir plan içerisine girmişti.
54m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Buna fırsat vermemek için güvenlik güçlerimiz ön tedbiri alıp yoğun bir mücadeleye girdi.
51m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Maalesef yüreğimizi dağlayan şehitlerimiz var.
49m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Hepsine Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm milletimize de başsağlığı diliyorum.

sonra hiçbirşey olmamış gibi

44m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Dün İstanbul'a hareketimden önce Ankara'nın en özellikli tarihî semtlerinden Hamamönü'nü ziyaret ettim.
42m Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul
Eski Ankara evleri yeniden ortaya çıkartılmaya başlanmış, çok güzel olmuş.

çok seviyorum seni cumhurbaşkanım
neydi ahmet necdet sezer öyle hiç gülmüyo felan ıyy

tam olarak ne anlatmaya çalışıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

http://www.cnnturk.com/2012/turkiye/08/05/hakkaride.catisma.8.sehit/671648.0/index.html

şu şehit haberlerinde bişey artık otomatiğe bağladı. kaç şehit verdiysek otomatik 2 katına yakın pkk'lı öldürmüş oluyoruz. yalan abi inanmıyorum artık buna ben. ne de olsa sözde öldürülen pkk'lıyı takip eden yok, şehit verdiysek azcık rahatlayalım diye de 2 katı pkklı öldürmüş oluyoruz. ne güzel iş.
Sosyal ağlarda paylaş

bişey değiştirmiyor ki açılsın. hükümete baskı mı kuracağız burdan ya da fikir alışverişi mi yapacağız. zamanında herkes söyledi söyleceğini, kimisi verin doğuyu kurtulalım, kimisi daha fazla hak tanıyın, kimisi böyle olmaz orayı temizleyelim dedi. yani fikir alışverişleri yapıldı bayaa dönüp yine aynı muhabbeti yapmaya gerek yok bence. ölen şehitler huzur içinde yatsın falan da bu hikaye böyle devam edecek yani.

daha haberleri okumadım ama başbakan cıkıp diyecekleri belli zaten. aç televizyonu bakın, sırayla;

- başbakan şehit yakınlarını arayarak başsağlığı diledi
- başbakan konuyla ilgili içişleri bakanlığından bilgi aldı
- bdp açıklama yaptı: devlet silah bırakmalı
- rte sert cıktı: ASLA TAVİZ VERMEYİZ, VERMEYECEĞİZ.
- mhp "kem küm" etti. chp "başarsız iktidar nereye gidiyoruz hede hödö"
- ertesi gün gg işte hayat devam ediyor.

edit: ahmedinejad özet geçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

başbakan boşuna damadına kanal almadı..

sokaktaki adam için bu olayın ömrü 2 gün
sonra maaştı, işiydi ailesiydi derken kalan boşlukları da fatmagül ve derbiler dolduruyor.
eskiden pkk'nın ayağına mahkeme kurulsa yer yerinden oynardı. kaç hükümet 26 şehit sonrasında bütün gazeteleri toplayıp ayar verebilirdi? eskiden tvler gazetler günlerce yazardı. şimdi neredeyse şehit haberleri 3. sayfaya düşecek.

medya dediğin meret kamoyunun oluşturur . kaç tane yayın organı kaldı hükümetin yönetmediği?
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21155451.asp

said:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, PKK’nın Şemdinli ve Hakkari saldırılarını düzenlemesinin arkasında Beşar Esad’ın yanısıra Arap baharının hedef aldığı diktatörlüklerin beslediği bir organizasyon olduğunu söyledi. Şemdinli ve Hakkari saldırılarını Hürriyet’e değerlendiren Çelik şunları söyledi:

Kaddafi ve Mübarek öbür taraftan taktik ve strateji veriyormuş.

Yabi sorarlar adama sen Suriye'li teröristleri eğitirken, slah ve cepnhane yardımı verirken, Suriye'nin dostları diye abidik toplantılar düzenlerken hangi akla hizmet yapıyordun bunları. Daha bugün haber çıktı NY Times'dan "Türkiye Suriyeli muhaliflere silah veriyor" diye. Sonra ağla dur Esed PKK'a yardım ediyor diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...