Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:

flassh nasıl failmış hahah. 2 sene önce çıkan iPhone4'ün kamerası ile yeni çıkan telefonun fotoğrafığını koyuyor, kamerayı 720p diye laf sokuyor ama 2. kamera o falan.

Apple hater olmak için özel çabalar...

ayfon 4s ile 5 aynı kamerayı kullanıyor. sadece %20 daha incei %40 daha hızlı çekiyor... o koydupum foto iphone4s den

%20 daha ince %40 dha hızlı diye sundukları kamera da ...
s3 0lag ile foto çekiyor

sony xperia her türlü ayfondan iyidi. yakında güncellenmiş versiyonu geliyor, hayır %20 daha inceyi güncellenmiş saymıyor adamlar...

ayrıca bak video için ne demişim
said:
720&1080p video çekebilmek geçen senenin teknolojisi. ooo çok büyük yenilik yapmış apple tebrik ederim gerçekten

fanboyluk zor zanaat valla artık orta seviye telefonların bile yapabildiği yeniliğie sahip olunca sevinmeler falan.
720p video-sanal bebek espri falan idi bilmem farkında mısın? fanboyların buna sevineceğine imkan bile vermiyordum ama YAŞASIN 1080P VİDEO OOOO AL 3MİLYAR ALLALALAL
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Hersene ayni geyik ayni terane. Hep ayni ama hep..

Sadece iphone konusuna apple aletlerine dair sacma sapan bilinen bombos muhabbet.

Guzel bir alet iste ne dert ettiniz.. Misler gibi her bir halta yeterde artar fazlasi ile.

aynen öyle. yine alınacak, yine kullanılacak yani. ama ben almayacağım o ayrı. iphonenun böyle çıkacağını tahmin ettiğim için 1 gün öncesinden s3 siparişi verdim. baktım s3 hoşuma gitmedi artık nokia 920 alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...