Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Apple'ın 12 Eylül'de lansmanını yapması beklenen yeni model iPhone'un isminin "iPhone 5" olacağı sanılıyordu. Ancak Techradar isimli sitede yer alan habere göre böyle bir şey söz konusu olmayacak.

Güvenilir kaynaklara dayandırılan habere göre iPhone 4S hali hazırda beşinci iPhone olma özelliğini taşıyor. iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4S sıralamasını takip eden Apple'ın "Yeni iPad" ile yaptığını "Yeni iPhone" ile tekrarlaması bekleniyor. Yani yeni iPhone'un iPhone 5 ismini taşıması düşük bir olasılık.

Günler önce Japonya'da faaliyet gösteren iLab isimli site, iPhone 5'e ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınladı. Fotoğraflara bakıldığında 4 inç'lik bir ekranı olan cihazın bağlantı yuvası diğer iPhone'ların aksine çok daha küçük bir yapıda bulunuyor. Ses ve Home butonlarında herhangi bir değişiklik göze çarpmazken, cihazın gerçekten iPhone 5'e ait olup olmadığı ise şimdiden merak konusu oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Güvenilir kaynaklara dayandırılan habere göre iPhone 4S hali hazırda beşinci iPhone olma özelliğini taşıyor. iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4S sıralamasını takip eden Apple'ın "Yeni iPad" ile yaptığını "Yeni iPhone" ile tekrarlaması bekleniyor. Yani yeni iPhone'un iPhone 5 ismini taşıması düşük bir olasılık.

HUH??
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben diyorum bu işi yapmak gerek. adamlar haber yazmaktan acizler.
iPhone 5 name

We reckon iPhone 5 is still the favourite for the name of the new iPhone, but it could follow the new iPad and end up being called, simply, the new iPhone. We really hope not. One thing is for sure, Apple has already filed a complaint over the ownership of the iPhone5.com URL.

Update: Apparently Apple is testing two versions of the next iPhone, which are known as "iPhone5,1" and "iPhone5,2" - so could handset number six for Apple actually be called number five?
http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/new-iphone-5-release-date-news-and-rumours-721534
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
yeni ipod nano'yu iphone'dan daha fazla önemsiyorum ben ya. 2.ci nesil ipod nanoda aldığım kaliteyi hiçbir mp3 çalarda almadım henüz. bir itunes sıcıyor ama ona da katlanacağız np. umarım 5. ve 6. nesildekiler gibi saçma salak ufak halde touch screen hede hödösüyle gelmez. ha bi de minimum 16gb olur hafıza diye umuyorum ama olmayacak. yoksa nasıl kazık yiyeceğiz lol

sony falan da hala 2-4 gblık sd kart girişi olmayan müzik çalarlar üretsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...