Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 - Sonbahar

samaella

Öne çıkan mesajlar

Sakurasou 12 ÇOK TATLI YAA, bu bölümün tadına doyamadım.

Salı günü benim kalp ısıtan animeler günüm, Sakurasou-> Tonari no Kaibutsu-> Bakuman üstüste izliyorum etkisini arttırmak için ama daha combonun ilk darbesinden kalbim sıcacık oldu umarım diğerleri de bu hafta güzeldir eheh.

Gerçi Bakumanda villain arc devam ediyo bu hafta da weird romance yoktur muhtemelen, Tonari no Kaibutsu da son zamanlarda çok bozdu ilk başlardaki tatlılığı yok ama olsun, Sakurasounun bu bölümü bana bir hafta boyunca yeter heralde:p (Natsume ve Ooshima yeterince tatlı gerçi^^)
Sosyal ağlarda paylaş

pff Chuunibyou bitti, Gintama 2 hafta tatilde(yeni arc başlıyo diye sevinirken...), Naruto da tatilde(gerçi filler yayınlıycaklardı zaten), bu hafta perşembe izleyecek bişeyim kalmadı.

Neyse, Seitokai no Ichizon izlemeyi unutmuştum bu sezona başlarım ama yine de animeler gününde çıkmadığı zaman sinir oluyorum. tableflip.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Beklesem kesin unuturum, çıkar mı çıkmaz mı belli de değil, Seitokai no Ichizon u 360p izlemeye karar verdim.
Gözlerim kanaya kanaya izliyorum ama yine de değer, özlemişim bunu, bayağı eğlenceli^^ Yeni sezon başlayana kadar chuu2 nin yerini dolduracak bişeyler lazımdı zaten, o kadar iyi olmasa da idare ediyo işte.
Hem o koyduğum listedekilerin hepsi 360p değilmiş, sırf birkaç tanesi öyle diğerleri nispeten daha kaliteli gibi, izlenebiliyo yine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...