Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

peak games

Killer

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Killer said:

ya sabah sabah ayılamadınız heralde abi sdfsdf neyse

Haksızsın abi, şu bölümden stajer alıyor musunuz gibi bir soruya cevap vermek gibi bir sorumlulukları yok adamların. Otomatik cevap gelmiş, sonra bakıp silmişler. Her gelen e-postaya cevap niye yazsınlar? Bir de telefon etsinler diyorsun. Bu ne ego? Kime ne senden?

sen ne diyosun abi? şirket aç da bakalım müşterilerine veya çalışmak isteyenlerine böyle muamele yapabiliyo musun? ne egosundan bahsediyosun kaç tane mail attım adamlara boş boş cevaplar. kime ne senden ne ayrıca lafa bak. büyük şirketler de senin için aynısını düşünsün o zaman. problemlerini ziklemesin hiç
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

haksızsın sen ama killer.

uygun görülürse size geri dönülür demişler zaten. artık benim de gözümde sırnaşık bir stajer adayısın :P

yahu staja başvurusu yapmıyorumki ben anlatamadım mı. 1.5 ay içinde o bölümle ilgili staj olup olmadığını söylemek bu kadar mı zor
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

GERGE said:

Killer said:

ya sabah sabah ayılamadınız heralde abi sdfsdf neyse

Haksızsın abi, şu bölümden stajer alıyor musunuz gibi bir soruya cevap vermek gibi bir sorumlulukları yok adamların. Otomatik cevap gelmiş, sonra bakıp silmişler. Her gelen e-postaya cevap niye yazsınlar? Bir de telefon etsinler diyorsun. Bu ne ego? Kime ne senden?

sen ne diyosun abi? şirket aç da bakalım müşterilerine veya çalışmak isteyenlerine böyle muamele yapabiliyo musun? ne egosundan bahsediyosun kaç tane mail attım adamlara boş boş cevaplar. kime ne senden ne ayrıca lafa bak. büyük şirketler de senin için aynısını düşünsün o zaman. problemlerini ziklemesin hiç

evet baya güzel yapıyosun o muameleyi, yaptım geçmişte
Sosyal ağlarda paylaş

zaten maillara cevap veren departman(halkla ilişkilerdir bu kadar kurumsallaşmış şirkette büyük ihtimalle) hangi departmanında staj yapılabildğini bilmiyosa kapatsınlar şirketi daha iyi. hani ben buna cevap alıcam, ona göre başvuru yapıcam. evet hayır ya cevap bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Zaten onlar okullara (Bilkent olsun, Boğaziçi olsun) staj duyuruları yapıyorlardır, niye ilgilensinler ki random bir kişiyle? Google'a da e-mail at, staj bilgisi istiyorum, telefon edin bana diye. SOnra burada niye cevap vermediler diye rage et.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Zaten onlar okullara (Bilkent olsun, Boğaziçi olsun) staj duyuruları yapıyorlardır, niye ilgilensinler ki random bir kişiyle? Google'a da e-mail at, staj bilgisi istiyorum, telefon edin bana diye. SOnra burada niye cevap vermediler diye rage et.

bana telefon edini nerden çıkardın anlamadım? telefon aç sor dedim, onu da sorumun cevabını öğrenmek için yapılacak eylem olarak söyledim. ikidir bi telefondan bahsediyosun. tamam cevap vermesinler bana ok lol
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

şu dandik olayın nesini bu kadar büyüttünki yaz bitiyor git başka bi yerde staj yap diyecemde adam gibi kurumsal firmalar staj sınavını nisan-mayıs gibi yapıp tarihleri kararlaştırıyor.

abi başka oyun firması biliyosan söyle. ceidot falan vardı da ankara diye biliyorum onu. bunların istanbul şubesi var diye tüm bu olay. yoksa bayılmıyorum firmaya. belli muamele yani

Sypro said:

Killer said:

İyi günler, başarılı bir yaşam dileriz,
Saygılarımızla,

olayın özeti burdaymış, sen görmemişsin.

harbi adamlar resti çekmiş görmemişim dfgdf
Sosyal ağlarda paylaş

peak games o derece kurumsallaşmış bir şirket değil yalnız öyle bir sıkıntı var

kaldı ki ucu açık nizami bir cevap dönmüşler sana madem oyaladıklarını düşünüyorsun başka yerlerde staj ayarla, bugün kalkıp bakkala da aynı şekilde yaklaşsan sabancı holdinge de yanaşsan benzer cevaplar alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten bu kadar önemliyse al cvni eline, kadıköyden bin kabataş vapuruna inince de doğru karşıya geç, set üstündeki sokakta bir yerdeler (bana tam olarak iskelenin karşısı demişlerdi) aran taran git kapısını çal de "böyleyken böyle" bırak cv ni çık hem bu kadar motive olduğunu gördüklerinde stajer olarak alırlar gibime geliyor hatta sidar'a ulaşabilirsen göreceksin ki motivasyonu yüksek insanları çok sever o konuda kral adamdır
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

Killer said:

abi başka oyun firması biliyosan söyle. ceidot falan vardı da ankara diye biliyorum onu. bunların istanbul şubesi var diye tüm bu olay. yoksa bayılmıyorum firmaya. belli muamele yani

sobee vardı. İTÜ Maslak Kampüsü ARI-4'te.

orada bugüne kadar tek bir stajer çalışma imkanına sahip olmuş. hiç denemeyin bile orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Pek games 1.5 senelik sirket ve hizli buyumelerinden dolayi bazi seyler olmasi gerektigi gibi olana dek zaman aliyor dogal olarak. Surekli yeni, babacum un dedigi gibi motivasyonu yuksek insanlar bakiyorlar. En son 200 elemana yakin bir sirket oldular ve halen adam bakiyolar. En sagliklisi atlayip oraya gitmen olur eger ilgiliysen.
Sosyal ağlarda paylaş

peakgamesde calısmak üzere olan biri olarak söylüyorum, şirketin yarısı yabancı zaten, onun yanı sıra şirkette şuan dağılmalar mevcut anlasmalar iptal ediliyor gameturkle falan yapılan. o yüzden bi düzensizlik var geç dönmeler falan gibi.

yaz ayı böyle geçer peakgames adına stajer olarak kımseyı alacaklarını sanmıyorum bu dönemde oyunlar yeni cikiyor ve acil maddi gelire ihtiyaçları var mmo bölümü için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...