Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOMİNOS ARTIK MESAJ ATMA LANET

Xht

Öne çıkan mesajlar

bana da sürekli kağıthane dominos'tan mesaj geliyordu, bi gün üşenmeyip mesaj gönderen numaraya mesaj attım "lütfen bi daha bu numaraya mesaj yollamayın" diye, ardından farklı bi numaradan cevap geldi "toplu sms gönderen bir şirketiz" diye. kısacası www.toplusmsyolla.com adresine gidip telefon numaranızı yazdığınızda listeden çıkarılıyormuşsunuz. denedim ve o günden beri dominos'tan mesaj gelmedi gerçekten de.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bana da sürekli kağıthane dominos'tan mesaj geliyordu, bi gün üşenmeyip mesaj gönderen numaraya mesaj attım "lütfen bi daha bu numaraya mesaj yollamayın" diye, ardından farklı bi numaradan cevap geldi "toplu sms gönderen bir şirketiz" diye. kısacası www.toplusmsyolla.com adresine gidip telefon numaranızı yazdığınızda listeden çıkarılıyormuşsunuz. denedim ve o günden beri dominos'tan mesaj gelmedi gerçekten de.

adeta bir viral spam üslubuyla yazmışsın valla iki arada bir derede kaldım dsfg
Sosyal ağlarda paylaş

offf yaaa

bizim burada yeni bir şube açmış bu dominos

onun şerefine 3 tane orta boy pizzayı şu kadar tl'ye veriyorlarmış

günde iki defa falan geliyor bazen

daha önce kipa dadanmıştı mesajlarıyla. buradaki avmyi arayıp halkla ilişkilerden sevimli bir bayanla görüştüm ve rica ettim beni listelerinden çıkarmalarını. hiç inanmıyordum çıkaracaklarına ama o günden beri mesaj gelmiyor.

pizzapizza da çıkarmıştı listesinden mesela. onların da genel merkezini aramıştım.

üşenmeyin direk kurumsalda yazan telefon numaralarını arayın. illa derdinizi dinleyecek birisi çıkıyor karşınıza.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

gittim tırsa tırsa çıkardım, çıkarılmıştır vs yazınca emin olamadım, ulan herkese aynı teraneyi yazıyo olmasınlar diye. sonra tekrar çıkartayım bakam dedim çıkan mesaja bak: Numaranız sistemimizden daha önce çıkarılmıştır. Size sms geliyorsa bizim şirketimizden gelmiyordur. Lütfen bizi bu konuda rahatsız etmeyin.

vay hayvanlar vay, milleti reklamla spamle rahatsız ederken iyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...