Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision (Örovizyon)

Grease

Öne çıkan mesajlar

said:
Darksun, 25 May 2003 02:28 tarihinde demiş ki:
Sertap erenerin sesi diyorum başka bişi diyemiyorum :) bravo!
Çok heyecanlı geçti...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

evet müthiş bir ses. Gerçi yarışmada beklediğimden kötüydü ama ben biraz abarttım galiba :p
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda kurmadığım ingilazca hakaret cümleleri kurarak cevaplarını verdim o kırmızı burunluların.Her şey Sertab için her şey Türkiye için her şey EveryWayThatICan için[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 25 May 2003 02:45 tarihinde demiş ki:
de b8u herif ler eurovision kanalını küfür scriptine doldurdular. yani s.ktiler. sıkıldım çıktım.[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there

[sertab]Erener kimdi abi ya bi durdurma zahmeti gösterseydi botu için.[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

sallayın ya ingilizler hayatlarının utancını yaşıyor. "0" yazı ile sıfır puan ne demek yahu. Öhöhöh. Rezalet en kıytırık şarkılar bile 4,5 puan almış.
Yazık yazık çok yazık :)
It's shame of you Mr. Bush, shame on you. I regret what my country doing. Shame of all of you. Peacee.

;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:

nevarkisimi var ya? küfür ederek ancak kendi kaliteni göstermiş olursun. Teselli etmekte bir aşşağılama metodu olabilir mesela. Neden küfür?bugün bu küfürleri edenler farklı threadlarda o ingilizleri,almanları öve öve bitiremiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinal 3 şarkı vardı:

Türkiye, Belçika ve Avusturya.

Yazık oldu Avusturya'ya. Beni en eğlendiren şarkı oldu. Adamın hareketler... ilkokul şarkısı gibi başlayıp abudik geçişler falan.

Yahu nerdeyse tüm şarkılar çok yavandı. Her an her saniye duyduğunuz melodiler geçişler. Aynı lirikler.

Bir de norveç direk Imagine'ın girişiyle girdi bi garip oldum, noluyoz diye.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Amma büyütmüşsünüz ha iyiki bi ingilişlerle eğlendik.170 kişilik bir #islam kanalı vardı ayrıa o serverda en fazla kişi ordaydı kim bilir ne b*k atıyolardı müslümanlara.[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Sosyal ağlarda paylaş

Küfür eden arkadaşlar bi zahmet kendilerini camdan atsınlar belki o zaman anlarlar yaptıkları haltı.

YArışma güzeldi, Ankara'da ve bilgisayardan uzak olduğum için anca kısmet oluyor mesajlar.

Belçika acayip dumur etti. Dedim bunlar hayatta alamaz, Avusturya içinde aynısını dedim. Nitekim Belçika nerdeyse bizi yeniyordu, Avusturyada iyi derece yaptı. Ruslara kıl oldum adamlar Jüri toplamış bir oy bile vermediler, hepsi politik oylardıç(şayet bütün oylar politikdi ama :>
Ruslara 10 vermemiz baya sinir edici bir durumdu. Ne kadar abazan olduğumuz ortaya çıktı lol. En sonda kaybetcez dedim Ruslar kazancak çünkü geriye kalan ülkeler hep Rusyanın destekçileri falan. Ama ilginçtir ki kazandık. İngiltere baştan haketmişti zaten , belliki hiç kaale almıyorlar yarışmaları.
En renkli gösteride bizimkiydi.
Ne diyim kim tutar kız Sertap seni :)[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...