Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision (Örovizyon)

Grease

Öne çıkan mesajlar

YEEEEEEEEEEEEEEHHHHHHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
harbi çok mutlu oldum yaaaaa mhuauh TÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜRRRRRRRRRRRRRKİİİİİİİİİİİİİYYYYYYYEEEEEEEEEE
[hline]Juxta illud: Si quis suadente diabolo...
My Collection [ Div-X List]

[Bu mesaj fixmen tarafından 25 May 2003 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fixmen tarafından 25 May 2003 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fixmen tarafından 25 May 2003 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Everyday that I can - helal Sertap Erener valla ilk kez bir EuroVision puanlamasında bu kadar gaz oldum şimdi daha ilk kez dinliyorum şarkıyı 1. oldugu için bi daha soluyo ama valla sıf avrupalılar g*t oldu içime bi mutluluk geldi ohhh diyorum.

TÜRKİYE[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 25 May 2003 01:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 25 May 2003 01:23 tarihinde demiş ki:
seneye foolish casanovayla katılalım.[hline]You know what capitalism is? Getting fucked!

abi ezeriz rekabet olmaz heycanli olmaz[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 25 May 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
tarkan katılsn açık ara 1. olruz
karı kız oyuyla sırf dsds[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...

bence rusyaya verilen oylara bakilirsa pala biyikli erkekler oy werio direk hehe[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...