Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Işık evlerindeki kahkaha tufanı

Teodor

Öne çıkan mesajlar

sardı okuyorum. feyzli abazan adam.

said:
Abdullah (tanımadığınızdan ünvanını verdim), yolda giderken, taife-i nisadan birisi gözüne değince (bakınca değil), kafasını çevirerek "Bize burada gösterdiğin numunelerinin asıllarını göster. Ya Rabbi! burada senin rızan için bakmadım. Ahirette bundan bir tane isterim, yok daha güzeli var huri isterim" demişti.

Ben de az çok tanıdığımdan samimiyetine vererek gayri ihtiyarî gülümsedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

sardı okuyorum. feyzli abazan adam.

said:
Abdullah (tanımadığınızdan ünvanını verdim), yolda giderken, taife-i nisadan birisi gözüne değince (bakınca değil), kafasını çevirerek "Bize burada gösterdiğin numunelerinin asıllarını göster. Ya Rabbi! burada senin rızan için bakmadım. Ahirette bundan bir tane isterim, yok daha güzeli var huri isterim" demişti.

Ben de az çok tanıdığımdan samimiyetine vererek gayri ihtiyarî gülümsedim.

>:D
Sosyal ağlarda paylaş

Birgün ablaların kaldığı evde mutfak evyesinin musluğu su akıtıyor. Benimde elim alet edavat tutar, cemaattede bu bilinir. Demişler masakari anlıyor o işlerden hallediverir allahın izniyle.

Eve gittiğimde ablalardan ikisi kapıyı açtı zaten ikisi vardı evde. Biraz çekindim, içeri girmede terettüd ettim. Durumu farkettiler, yabancılık çekmeyeyim diye sohbet etmeye çalıştılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Birgün ablaların kaldığı evde mutfak evyesinin musluğu su akıtıyor. Benimde elim alet edavat tutar, cemaattede bu bilinir. Demişler masakari anlıyor o işlerden hallediverir allahın izniyle.

Eve gittiğimde ablalardan ikisi kapıyı açtı zaten ikisi vardı evde. Biraz çekindim, içeri girmede terettüd ettim. Durumu farkettiler, yabancılık çekmeyeyim diye sohbet etmeye çalıştılar.

Alet edavat var dediler geldik Aplaaaaaaa !
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

devamını Seele yazsın
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

said:
Bir pazar sabahı öğrencileri Eyübe sabah vazifesine götüreceğim.
Akşamdan su böreği almak istedim. Biraz korka korka gittim. Çünkü hem pahalı hem de 110 talebe.
Her ne ise bir pastaneye girdik. Adama söyledim. Dedim yurttanım. İsmini de verdim. 110 talebem var. Ama az param var. Ne verirsin. Adamla biraz hasbihal ettik. Sonra adam kalktı. Tezgaha yöneldi. İki tepsi su böreği verdi yarı fiyatına. Sonra 5 poşet poça ve muhtelif pasta ve çöreklerden doldurdu. Ve dedi ki: Hocam sizlere ihtiyaç var. Dua ediniz. Selametle...

gözlerim dolu dolu çıkmıştım. O günü hiç unutamam. Ertesi günü bereketli bir gün olmuştu...

Elhamdülillah.....

iyi taktikmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

LUTFEN BU PENCEREYI PEYGAMBER EFENDIMIZE SALAVAT GETIRMEDEN KAPAMAYINIZ

asfdafdsadfs

eğleniyormusun? daha fazla ileri gitmiyorum ban yerim,yoksa 5-6 dilde iltifatlarıımı yollarım,
birisinin yolunun beğenmeyebilirsin ama bu size dil uzatmaya alay eme hakkını vermez,veriyor ise

fuzulının sözünü iade ediyorum alay edene

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır."

sakın kimsenin sevdiğine kutsalına dil uzatma baltayı taşa vurursun kendinine hakım olamayanlar

çizerler bir gün
Sosyal ağlarda paylaş

destur said:

Viktor said:

asfdafdsadfs

eğleniyormusun? daha fazla ileri gitmiyorum ban yerim,yoksa 5-6 dilde iltifatlarıımı yollarım,
birisinin yolunun beğenmeyebilirsin ama bu size dil uzatmaya alay eme hakkını vermez,veriyor ise

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır."

sakın kimsenin sevdiğine kutsalına dil uzatma baltayı taşa vurursun kendinine hakım olamayanlar

çizerler bir gün

http://findreallove.files.wordpress.com/2011/05/thou-shalt-not-kill1.gif

isinize geldigi gibi inanmaya devam asdfadsfads
Sosyal ağlarda paylaş

destur said:

Viktor said:

asfdafdsadfs

çizerler bir gün

popupla salavat istemek komik bir şey.

böyle otoban kenarına kelime-i şehadet tabelası koyup, "tebrikler müslüman oldunuz" demek gibi bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

gaflet içinde de yaşasak güzel olan imandır,birileri kinlerinden çatlıyor ,fıttırıyor
-----------
Son yirmi yıldır dünya genelinde Müslümanların sayısında istikrarlı bir artış söz konusudur. 1973 yılında yapılan istatistikler dünya çapında Müslüman nüfusun 500 milyon olduğunu gösterirken, bugün bu rakam 1.5 milyara yaklaşmıştır. Her dört kişiden birinin Müslüman olduğu günümüzde, Müslümanların sayısının tarihte ilk defa Hıristiyanların sayısını geçtiği bildirilmektedir. Müslüman nüfusun sayısının yakın gelecekte daha da artacağı ve İslam'ın dünyanın en büyük dini haline geleceği tahmin edilmektedir. /1/

/1/Batı, Nufüsu ve Nüfuzu Hızla Artan İslam'ı Konuşuyor, Aktüel, 1 Nisan 1999

mapping the global muslim population

----------

dediğimiz gibi müslümanlar gaflet içinde batıya kuyruk sallasalar da,burda bazı kendini bilmezlere alay malzemesi olsalar da şu yukardakı yazı elbette ki birilerini çileden çıkarıyor biz de cevap verek

nalları dikeceğiniz güne kadar dilediğinizi yapın

siniz dininiz yada inaçsızlığınız size bizim dinimiz bize

.....size öfkelerinden parmaklarını ısırırlar. De ki: “Kininizle ölünüz! Allah kalplerde olanı bilir.”

ali imran 119

izle mister viktor ,,senin saldırıların öfken bundan ötürü,,

ves selamu ala menit tebeal huda
selam hidayete tabi olanları üzerine olsun

taha 47

0/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...