Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

maesselam said:

DuyAnda savaşa yardım ediyorum sanacak,vakıf aracılığıyla kamplarda kalanlara yardım ediyorum.komşuluk hukuku derim çde şimdi ,ama esede hoksozlok yopöyörsön dersiniz

bana ne esaddan, savastan kacmak isteyenlere yardim edilmesini de sonuna kadar destekliyorum. ama akp bunu cover up olarak yapiyor cunku multecileri aldigi sinirdan girip cikan fsalilar, turkiye topraklarinda besleniyor. zaten fsalilar her ucak dusurdugunde bedeviler gibi dans ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Bu arada adamın biri harika bir makale yazmış. Hani Suriye ile doğrudan alakalı değil ama Arap baharına daha farklı açıdan bakmanızı sağlayabilir. Amerikanın neden Suudi Arabistandaki İslamı savunduğunu anlatıyor.

McJihad: Islam in the U.S Global Order

introduction yok, abstract yok, summary yok. 1/10 would not bang read
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Bu arada adamın biri harika bir makale yazmış. Hani Suriye ile doğrudan alakalı değil ama Arap baharına daha farklı açıdan bakmanızı sağlayabilir. Amerikanın neden Suudi Arabistandaki İslamı savunduğunu anlatıyor.

McJihad: Islam in the U.S Global Order

Güzel yazı ama eksik geliyor bana. Ortadoğudan petrol ithal edip savaş ve silah ihrac etmek günümüzde yeterli bi bakış açısı değil. Dünya bulaşık makinası ve deterjanı ihrac edip ucuz işgücü ithal etmeye doğru ilerliyor, baskılar bu yönde oluşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bu ümmet,kandırılanlar ve kandıranlar olduğu mddetçe,müslmanım diyip,hıristiyan gibi davranıldığı müddetçe bu uçurum derinleşecek.ceddinden atasından bilinçli olarak soğutulup ,100 sene bile olmadan düşmanlarına hayran konuma gelen ümmet tek vücut olana kadar,arabın türke,türkün kürde ırkından dolayı üstünlük taslamayı bıraktığı gün,haçlı ittifakının bozulduğu gün olacak. Burada afrikadaki x şahsın 24 katı dünyada ki kaynağı sömürüp x afrikalı kadar değeri olmayan insanların medeniyetine hayranlık duyanlara ve bana omurgasız diyenlere tek cevabım ;tecavüze uğramış damacana gibisiniz,pis ve zararlı plastikden imal tecavüze uğramış bir Damacana....
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Yok bu ümmet,kandırılanlar ve kandıranlar olduğu mddetçe,müslmanım diyip,hıristiyan gibi davranıldığı müddetçe bu uçurum derinleşecek.ceddinden atasından bilinçli olarak soğutulup ,100 sene bile olmadan düşmanlarına hayran konuma gelen ümmet tek vücut olana kadar,arabın türke,türkün kürde ırkından dolayı üstünlük taslamayı bıraktığı gün,haçlı ittifakının bozulduğu gün olacak. Burada afrikadaki x şahsın 24 katı dünyada ki kaynağı sömürüp x afrikalı kadar değeri olmayan insanların medeniyetine hayranlık duyanlara ve bana omurgasız diyenlere tek cevabım ;tecavüze uğramış damacana gibisiniz,pis ve zararlı plastikden imal tecavüze uğramış bir Damacana....

nefret suçu işleme lan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...