Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük savaş

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Sıkıldım gene bir şeyler yazıyım dedim kendimi geliştireyim biraz :P güzel birşeyler yazmaya başlarım belki yavaş yavaş :D

Bir savai sahnesi yazcam bu sefer umarım beğenirsiniz.
--------------------------------------------
-Sen
Kan içindeki kılıcını kaldırarak karşıdaki hareketsiz duran adamı göstererek.
-Sen, sen yok olmalısın bu kadar felaket senin yüzünden oldu.
Kılıcını etrafında çevirerek cesetleri onlarca ceseti gösterir.
-Seni yok etmek için buraya ben yollandım. Ölceksin.
Adamın üstüne koşarken adam hareketsiz duruyordu. Kılıçla arasında bir metre kala adam kılıcını kaldırdı ve darbeyi savurdu.
-Aptal olma... Sen beni yenecek güçte değilsin. Beni kimse yenemez sadece kendilerini yenebilceklerini inandırmaya çalışırlar.
Üstündeki pelerini ve kafasını kapatan kıyafeti çıkartıp bir köşeye attı. Yüzünü gören adam korku içine düşmüştü. Savaştığı düşman bir kızdı. Uzun kıvırcık saçları beline kadar uzanmış, iri mavi gözleriyle adamın suratına bakıyordu.
-Ben yenilmezim anlamıyormusun ben ölümsüzüm.
Adam şaşkınlığını üstünden atmaya çalışıyordu. Yavaşça ayağa kalktı ve ağzından şu sözler çıktı ;
-Ama sen bir kızsın! Bu nasıl olabilir.
-Ha haha sadece bir kız değil ben ölümsüz bir insanım. Aptal olma benle savaşamazsın.
Kız kılıcını kınından çıkarırken kılıcı parlıyordu. Mavi renkli kılıcı garip garip parlıyordu. Karşıdaki adamın ağzı açık kalmıştı.
-Ama bu kılıç Helonmis bunu sadece çok güçlü kişiler kullanabilir.
Adam gülümsemeye başladı. Kız birden şaşırdı.
-Senin adın ne küçük kız ? Benim adım...
Derken sırtındaki hiç çıkmamış kılıcı çekti kılıç kıpkırmızı idi ve buda garip garip parlıyordu.
-Benim adım Durin Mersh ve seni yok etmek benim görevim.
Kızın gözlerinde birden korku belirdi.
-Durin Mersh. Peh ben Meroni
Kılıcını ileri doğru uzattı ve bağırdı.
-Artık seni öldürebilirim.
Kızın etrafından birden bir aura meydana geldi. Kızın saçları havada uçuşuyordu.
-Gel bakalım.
Adam da kılıcını kaldırmış kadına karşı koşuyordu.Adamın etrafındada aura oluşmaya başladı.
Kılıcını kaldıran kadın birden havaya zıpladı sırtında birden şeytan kanatları belirdi. Ve uçmaya başladı. Aynı şekilde adamda yukarı zıpladı ve bembeyaz melek kanatları çıktı sırtından. Savaş artık yukardaydı. Kılıçtan çok büyü vardı artık. Birbirlerine alev topları buz kütleleri atıyorlardı. Nerdeyse tüm güçleri bitmişti. Artık uçamıyorlardı. Dİzlerinin üstünde yere çökmüş şekilde dururken kanatları herhangi bir saldırı gelirse diye dimdik duruyordu. Kız ayağa kalktı;
-Bu kadar oyun yeter artık ölmelisin.
Ellerini açtı ve birden etraf sallanmaya başladı. Adam ne olduğunu anlamadı yerden çıkan eller adamı kavradı adam hareket edemiyordu. Kız kılıcını aldı ve adama doğru yaklaştı.
-Beni anlamalısın Durin hikayelerde her zaman iyiler kazanabilir.
Kılıcı adamın boğazına dayadı ;
-Ama burası gerçek dünya güçlü olan kazanır iyi ya da kötü diye bir şey yok güçlü ya da güçsüz diye bir şey var.
Tam adamın boğazını keserken adam Yanılıyorsun demişti.
Kız adamın kafasını bir köşeye attı. Mağaradan çıkarken arkasına tekrar baktı ;
-Hayır yanılmıyorum dostum....
Deidkten sonra gecenin karanlığında sonsuzluğa doğru uçtu...[signature][hline]Msn : [email protected]

[spo1=Gandalf Balrog Geyiği Okumak için Tıkla]- yuuu şaaaal naaat paaaaaasss!
- rahat ol canım gitti çocuklar bizbizeyiz...
- yuuu.. ha... hmm... ee naber aslan? dipte değişiklik var mı?
- yok be baba bildiğin gibi... biraz ateş biraz karanlık hiç bi numara yok... karıya kıza hasret kaldık aşşağıda...
- sorma be bize de istarisin dediler sonsuz kudret dediler ama yaş oldu üçbin... ötmüyor artık kuş...[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
olayı guzel anlatmıssın ama bi oyku havası yakalıyamamaısssın onuda yapabilirsen oykun harika olur kaan bide kız kadın kız olayı dogru[signature][hline]this isn't music, and we're not a band
we're five middle fingers on a motherfucking hand

haters call me bitch
call me faggot
call me whiney
i am something you can never be

marilyn manson
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...