Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Londra Olimpiyatları [2012]

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

birisi amerikalılara zenciden yüzmeci olmayacağını öğretsin. 3üncü yüzücü ilk 2 amerikalının elde ettiği farkı koruyamadı, 78 saliselik fark 40 saliseye düştü, son fransız yüzücü de canavar gibi yüzdü be.
bu arada bizim boksör çok teknikti, helal diyorum.
şu amerikalıların kaçırdığı her madalyaya nasıl seviniyorum, nasıl seviniyorum anlatamam. hem ideolojik duruşum ve hem de sporseverliğim ne güzel bir arada mutlu oluyor :)

edit: yukarıdan dereceleri gördüm de, zenci yine de fena yüzmemiş, helal olsun yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

birisi amerikalılara zenciden yüzmeci olmayacağını öğretsin. 3üncü yüzücü ilk 2 amerikalının elde ettiği farkı koruyamadı, 78 saliselik fark 40 saliseye düştü, son fransız yüzücü de canavar gibi yüzdü be.
bu arada bizim boksör çok teknikti, helal diyorum.
şu amerikalıların kaçırdığı her madalyaya nasıl seviniyorum, nasıl seviniyorum anlatamam. hem ideolojik duruşum ve hem de sporseverliğim ne güzel bir arada mutlu oluyor :)

edit: yukarıdan dereceleri gördüm de, zenci yine de fena yüzmemiş, helal olsun yahu.

zenci dediğin Amerikalı altın madalyalar kazanmış, olimpiyat altın madalyalı, dünya rekoru sahibi. az biraz bilgi sahibi olalım.

Bari olimpiyat oyunlarına anlamsız ideolojileri karıştırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...