Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ Mod

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

battleye failed to update diye kickliyor heryerden

bende de ilk başta öyle yaptı updating derken alt tab yap windows firewall a izin ver bağlanması için (desktopta uyarı ekranı çıkmış olması lazım yok çıkmamışsa manuel olarak firewall ayarlarına gir oradan ekle)
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

beyler suan bi eve girdim mermi çıktı mal gibi silah yok mermim var kapıyı kapattım tırsıorm etrafta geziolar

karakterin yeniyse büyük şehirlerde warehouse, supermarket, power plant, firestation falan ara. bi de sürünerek gidersen şehir içinde zombilerle işin kolaylaşır. küçük evlerle zaman kaybetme genelde vasat loot oluyo. ölmekten, zarar görmekten korkmayın boyuna öleceksiniz zaten ehuh.
Sosyal ağlarda paylaş

backpack varsa solda çıkan durumsal menüden open x backpack komutuyla açıyosun. aynı şekil yerdeki itemlar için yakınında olmak yetmiyo sadece crosshairi yaklaştırınca sembol değişiyosa gear komutu ya da g ye basmak işe yarıyo. sürünürken biraz zor oluyo denk getirmek. inventory çok kabız ama cidden, yerde benimkinden büyük backpack vardı alayım dedim aldı ama benim backpack ve içindekiler kayboldu falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...