Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ Mod

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

aente said:

Zombilerin chase'i için bir limit olsa iyi olabilirmiş, resmen 10-15 km koşuyorlar durmadan atlatmak çok zor.
Bir de çapraz koşma olayını kaldırmalılar ya da daha seyrek ve yavaş yaptıkları bir hareket olmalı.
Umarım betaya geçişte bu tarz şeyleri dikkate alırlar.

Evet katılıyorum

Bi de bu çapraz koşma ne oluyor, herkes şikayetçi? Ateş hattındayken çaprazlarla koşulur zaten ve ARMA serisinde de bu önerilir tutoda falan, ama zombiler çapraz koşular mı yapıyor ateş altındayken lol?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda 5 dakika geçirdim ve acayip güldüm ya. İlk tecrübelerim şöyle;

Oyunu 5 saatte yükleyebildim. ARMA:CO'ya girmeye çalışırken uyarı aldım 30 dk onu aradım cözmek icin. DayZ commander'ı kullanmaya çalıştım, kullanamadım. Serverlara tıklayınca giremiyorum. Sonra Six Launcher indirdim kurdum falan her server'in sürümü değişik ve sanırım o her değişik servera girmeye çalıştıkca dosyalar falan update gerektiriyor.

Neyse girdim oyuna, sanki satalite uydu yönetiyoruz, loadingler falan. Random bi servera daldım Six Launcher kullanarak 1 dk sonra "Restricted Script found" falan diyip oyundan attı.

Bu arada oyunun multi kısmına da girdim ulan biz niye kasıyoruz ki six launcher falan dedim bariz multiplayer sekmesi var işte dayz modlarını gösteriyor. Neden hala Six Launcher kullanıyoruz bilmiyorum (ha Six Launcher o listeyi oyuna ekliyorsa bilemem)

Dakika bir gol bir abi spawn oldum zombi sürüne sürüne gelmeye başladı zombiyi denizde boğdum. Bi kasaba falan buldum daldım oraya. Yerde bayaa bişey buldum ama ne nasıl kullanılıyor bilmiyorum. Mermi falan var silah yok. Bu arada ben sağa sola baktıkca m16 simgesi cıkıyor yerde. Bak burada m16 var dercesine ama ben göremiyorum tabi. Ben barınakta saklanıyorum zaten toplasan 2 kişi sığmaz, 2.ci zombi geldi abi kapının önünde stucklandı. NE GÜLÜYORUM ama asdndgnb. Tuşlara falan basıyorum yok arkadaş bisey yapamıyorum. Biraz daha ilerleyince eleman içeri daldı. Böyle tekmeye benzeyen deli bi hareket var onu yapıyorum eleman katır kutur yiyor. En son baktım olacak gibi değil üstünden geçtim elemanın kaçmak icin, öldü. Evet üstüne yürüyünce öldü. Kafanın ortasında şelale var tabi kırmızı kan akıyor direk çarezice dolanıyorum. Bi zombi daha geliyor ve gg

abi oyun güzele benziyor da hiç öyle coopluk bi hali yok gibi lan. hayvan kadar haritanın içindeyiz (bu arada m tuşuna bastığımda harita açılmıyor bende, sadece kapkara bişey var)

Şimdilik öğrendiklerim bunlar. O script error alan varsa söylesin bileyim yaptığım hatayı ya da sorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

abi oyun güzele benziyor da hiç öyle coopluk bi hali yok gibi lan. hayvan kadar haritanın içindeyiz (bu arada m tuşuna bastığımda harita açılmıyor bende, sadece kapkara bişey var)

Şimdilik öğrendiklerim bunlar. O script error alan varsa söylesin bileyim yaptığım hatayı ya da sorunu.

Oyunda item olarak map bulmak lazım. Onu bulunca da senin nerde olduğunu göstermio. Kendin anlaman lazım nerdesin.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün sağlam aktık ya, araba bulduk, silahlar, morfinler, kibritler herbişey. en son bi de sniper rifle bulduk, artık kalabalık bi şehre giderim, dağın başına konarım, geleni geçeni avlarım, acımam. bi tek otobüs, gps ve tent kaldı bulunması gereken. onları da bulsak kendi base'imizi yabarız lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...