Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek islam bu değil !

Feamer

Öne çıkan mesajlar

muslumanlar en kirli insanlardan biri.

musluman semtlere gidiyorum burada, tuvaletler apisarasi kokuyor, igrenc kokuyor. Her yer kirli, ve tekrar soyluyorum igrenc kokuyor. Insanalr yanindan geciyor, soyluyorum igrenc kokuyor.

Semavi dinlerin mesuplarini karsilastirdiginda muslumanlar acik ara pasakli.

Camii ye gidiyosun adam abedst aliyo, o corabi cikariyo yikiyo ustune corabi giyiyo islak, ustune ayakkabiyi giyiyo, sonra yarin tekrar ayni corapla, altinda 5 cm su nem ayakkabidan olusan bi tabaka, ve tkerar solyuorum igrenc kokuyolar.

kimse cikip muslumanlarin temiz oldugunu iddia etmesin, semavi dinlerin en pasaklisi.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Sparkcaster said:

bu şakirt tayfasının sevdiği bi tip vardı o heralde

sakirt ne demek merak ediyorum?

mesela kendimi ozetliyeyim elhamdulillah muslumanim.selefi salihin yolunda yuruyen hanefi fikhini takip eden selefilige bagli birisiyim.herhangi bir cemaatle ,tarikatla vs isim yok .ayrica islam gerektiginde baris,gerektiginde savas dinidir ki hedef i'lay-i kelimetullah rehberim de kuran dir.egilip bukulmeye ,ona buna sirin gozukmek icin ;gel kardesim musluman ol kicini yika ,tuvalet kagidindan kurtul bak soyle temiziz boyle barisciliz al sana cicek bocek de demedim cok sukur kimseye feulla taifesi gibi :s

şakirt kelime anlamı olarak kuran ogrencisi demek

abiler duymasın maklubeye gelemezsin bu ramazan
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

muslumanlar en kirli insanlardan biri.

musluman semtlere gidiyorum burada, tuvaletler apisarasi kokuyor, igrenc kokuyor. Her yer kirli, ve tekrar soyluyorum igrenc kokuyor. Insanalr yanindan geciyor, soyluyorum igrenc kokuyor.

Semavi dinlerin mesuplarini karsilastirdiginda muslumanlar acik ara pasakli.

Camii ye gidiyosun adam abedst aliyo, o corabi cikariyo yikiyo ustune corabi giyiyo islak, ustune ayakkabiyi giyiyo, sonra yarin tekrar ayni corapla, altinda 5 cm su nem ayakkabidan olusan bi tabaka, ve tkerar solyuorum igrenc kokuyolar.

kimse cikip muslumanlarin temiz oldugunu iddia etmesin, semavi dinlerin en pasaklisi.

gerçek müslüman bu değil. her namazdan önce abdest almayı, her seksten sonra tamamen yıkanmayı emreden bir dinin mensupları nası bu hale geldi onu düşünmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

53. ey iman edenler! siz zamanını gözetlemeksizin, bir yemeğe davet edilmedikçe, peygamber'in evlerine girmeyin. ancak davet edildiğiniz vakit girin. yemeği yediğinizde hemen dağılın, sohbete dalmayın. çünkü bu hareketiniz peygamber'i üzmekte, fakat o (size bunu söylemekten) utanmaktadır. ama allah, hakkı söylemekten çekinmez. peygamber'in hanımlarından bir şey istediğiniz zaman perde arkasından isteyin. bu, hem sizin kalpleriniz, hem de onların kalpleri için daha temiz bir davranıştır. sizin allah'ın resûlünü üzmeniz ve kendisinden sonra onun hanımlarını nikâhlamanız asla caiz olamaz. çünkü bu, allah katında büyük (bir günah) tır.

abi evreni, gezegenleri dağları taşları ovaları, dnayı canlıları yaratıp hepsine ruh veren varlığın gerçekten peygamberin evinde çok kalıyosunuz rahatsız oluyo size söyleyemiyo gibi bir konuya girmesini nasıl mantıklı buluyorsun çok merak ediyorum öncekendini
Sosyal ağlarda paylaş

açık yeri bulunmayan ve dalga geçmeyen gayet ciddi ve temiz insanların birbirlerine hoşgörü ile yaklaştıkları yoksullara yardım ettikleri fani değerlere prim yaptırmadıkları, kuralların insanlar ve hayatlarını iyi sürdürmeleri için konduğu durum

gerçek "gerçek islam" bu değil deyip 3. ılımlı türevden zorlarsak belki işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

yani milyarlarca gezegeni yıldızı yaratmış varlığın gerçekten peygamberin aşk hayatını düzenlediğini nasıl aklınız alıyor

onu şöyle yapmışlar. allah bütün evreni peygamberin yüzü suyu hürmetine yaratıyor. peygamber olmayacak olsa yaratmazdım diyor. en sevdiği kulu. biraz torpil geçsin o kadar olur ya ;)
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

fede said:

biraz da gerçek islamdan konuşalım lan. tamam gerçek islam bunlar değilmiş. gerçek islam nasıl peki? anlatın bi de onu öğrenelim

gercek islam : ibni teymiyye nin hayati arastirin bi bastan sona neler yapmis neler cekmis sonra gelin tartisalim

verdiği örneğe bak ŞLASKDŞLAKSDLŞSKDFLŞSDKİFASDASFSDF
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

gerçek müslüman bu değil. her namazdan önce abdest almayı, her seksten sonra tamamen yıkanmayı emreden bir dinin mensupları nası bu hale geldi onu düşünmek lazım.

ya adama sorsan bunlari yapiyodur yine, sorun adam harfi harfine yapinca temiz oldugunu sanmasi. yani kuran da su yazmiyo; "Ey muslamanlar, abdest alin, ama o corabi ustune giymeyin cunku su ve kapali ortam (AYAKKABI) cidden bakteri uretimini hizlandiriyor ve lagim gibi kokmanizi sagliyor"

Ya da adam parfum kullanmiyo mesela. Ben parfum kullansin demiyorum ama terliyosan cozumunu alacaksin, git gunde 3 kere dus al, surekli koltuk altini yika, giysi degistir. Ama sonucta bana o kokuyu cektirme.

Ter kokusu da bi kac koddan biri, aklindan siliniyo ama farkinda degilsin yurtdisinda. Sonra tr ye geliyosun ilk otobuse bi biniyosun tak direkt burnunda, off bi de bu vardi dimi diyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

ahmedinejad said:

ya adama sorsan bunlari yapiyodur yine, sorun adam harfi harfine yapinca temiz oldugunu sanmasi. yani kuran da su yazmiyo; "Ey muslamanlar, abdest alin, ama o corabi ustune giymeyin cunku su ve kapali ortam (AYAKKABI) cidden bakteri uretimini hizlandiriyor ve lagim gibi kokmanizi sagliyor"

Ya da adam parfum kullanmiyo mesela. Ben parfum kullansin demiyorum ama terliyosan cozumunu alacaksin, git gunde 3 kere dus al, surekli koltuk altini yika, giysi degistir. Ama sonucta bana o kokuyu cektirme.

Ter kokusu da bi kac koddan biri, aklindan siliniyo ama farkinda degilsin yurtdisinda. Sonra tr ye geliyosun ilk otobuse bi biniyosun tak direkt burnunda, off bi de bu vardi dimi diyosun.

abi genel olarak bizde deoderant kültürü yok, ter kokusunun en büyük çaresi o. ama bizimkiler lüks veya israf olarak görüyorlar onu. yeni nesil yavaş yavaş kullanmaya başladı işte.

tabi bunda bazı gerizekalı dincilerin "o parfümlerde alkol var zinhar sürmeyin" fetvası da etkili olmuştur. halbuki peygamberin en büyük sünnetlerinden bir tanesi güzel koku sürünmek ve kötü kokmamak. hadis var "bana dünyadan üç şey sevdirildi, güzel koku, namaz ve kadın" diye. hani kadını namazı geçtim güzel kokuyu uygulasalar yine yetecek.

o da cehaletten hep. müslümanların saçma sapan halleri konusundaki eleştirilerin neredeyse hepsi doğru, çünkü adam gibi dini yorumlayan alimler yok, olsa bile çıkmalarına izin vermiyorlar, "bunlar gavur 1400 yıllık gelenekleri yıkıyorlar, sen 1300 snee önce yaşamış bilmem ne imamdan iyi mi bileceksin" diye adamı kafir ilan ediyorlar.

diyaneti bu yüzden seviyorum, allah başımızdan eksik etmesin.

bir de genel olarak yurtdışında mültecilerin vs yaşadığı mahallelerin kokması yokluktan yoksulluktan.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Sparkcaster said:

mesajlar kesildi

muslumanlar icin arinma vaktiydi .bitti geldim .evet baska neyi merak ediyorsunuz ?elimden geldigince yardim edeyim efendim buyrun....

Ben şunu merak etmekteyim ki, hakkatten bi kitabı dinin kanıtı olarak nasıl görebiliyorsunuz. Vallahi ben bunu bir türlü anlamıyorum ve ne zaman birileri ile dinsel konu üzerinde konuşsam kitabı bana kanıt diye sunmaya çalışıyorlar.

Yani bi kitap nasıl kanıt oluyor. Ciddi merak ettiğimden soruyorum, bir art niyetim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...