Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yavas internetle oynanacak biseyler

Fly

Öne çıkan mesajlar

chrono triggeri bes alti yasimdayken bir abi oynatmisti ya ahah simdi animsadim
sevdigim bir temayla basladi, oynadim 4 5 saat

continuum eski yuzlu hatta az abartsak dwarf fortress gibi gozuken mi ?

wakfu haftalik fransiz mantigi appreciation seansimi keyifli bir seklde tamamlamama yardimci oldu bu arada, bes on dakika guldum ekran karsisinda
fransa almanya ispanyadan baglaniyorsaniz vpn proxy etc ile region degistirmedikce international ingilizce konusulan sunucuya baglanamiyorsunuz
muhtesem, sildim attim oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne yaparsan yap, tek başına oyna.
Yavaş internetinle diğer insanların oyununu mahfetme.
Universitede dota atardık, hepimizin evi vardı, yurtta kalan bi arkadaşımız sürekli oyunlarımıza akmaya çalışırdı.
O geldiği zaman sürekli 4-6 şeklinde takımlar.
Sadece "yok" değil üstelik zarardı adam.
Ormana girmeye tenezzül etmiyordu adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Başka iyi oyunlar da var. Final Fantasy Tactics A2 iyi mesela.

Covenant of the Plume çok, çok iyi oyun; şunu yazmıştım:

Tüm SRPG'ler öyle değil. Covenant of the Plume mesela RPG olarak da mükemmele yakın. Çizgisel değil, çok iyi narrative, aşırı farklı yollar... Oyunu 3-4 kere oynamadan tüketemiyorsun zaten. Strateji kısmı da çok iyiydi.

En iyi JRPG değil ama, ilk 10'a kesin girer. En iyi diyince beşi geçmek bana ters geldiğinden almadım.

Luminous Arc 2 sonra favorilerimden, ama visual novel yönü de çok ağır:

GERGE said:

Luminous Arc 2'den devam ediyorum ben DS Lite bence de daha iyi dedikten sonra.

Oyundan 28 chapter varmış. Ben daha 10'dayım. Ama her chapterdaki cutsceneler, diyaloglar, karakter etkileşimleri falan rahatça bir manga volume dolduracak kadar geniş. 8 saat kadar oynamışım, abartısız bunun 5 saati cutscene ile geçti.

Farklı bir deneyim. Manga okur gibi oynuyorum. Ama öykü sardı. Karakterleri de çok sevdim. Daha önce hiçbir SRPG oyununda dövüşleri bunun gibi duygusal oynamamıştım. Birbirlerine yakıştırdığım iki karakteri hep yana yana falan dövüştürüyorum. Güçlü karakterin sevdiği adamı kurtarmak için dövüşte kendisini feda etmesine el ayak oluyorum. 15 dakika süren cutscene bittiğinde yani bölüm gelsin heyecanıyla dövüşleri hemen bitirmeye çalışıyorum.

Oyun budur ya... Daha önce sadece Baldur's Gate'de, Planescape'de, Arcanum'da falan karakterleri bu kadar sevmiş, öyküleriyle bu kadar ilgilenmiştim. Oyun konunun kalitesi açısından onlarla pek yarışamaz, Fall-From-Grace gibi karakterler de yok elbette (aşağıya resmini koydum Grace'in, içimden geldi; var mıdır Grace'e aşık olmayan FRP'ci be???); oyun konu açısından bir shounen. Bilen bilen nasıl olduğunu. Fairy Tail, Flame of Recca gibi birşey işte.

Tavsiye ederim.

Bu DS'de mükemmel oyunlar var.

http://shrines.rpgclassics.com/pc/planescape/images/characters/grace.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...