Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gotik hacı

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

di said:

Size ne birader ya ? Saga sola saldiran yobaz tayfa gibisiniz, dinle alakali ne gorseniz ya saldiriyorsunuz ya geyik malzemesi yapmaya calisiyorsunuz.

abi ben gittim umreye. gayet de müslüman bi insanım merak etme. burada dinle alakalı bir saldırı nerede var? adam umre'de kabenin etrafına o tshirtle mi gider? üstüne bildiğin gotik yazılar semboller falan. ki oranın polisi bildiğin despot, adamı görseler muhtemelen baya sert uyarırlardı.

belden üstün çıplak gitse şundan daha iyi. gayet komik bir olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Soz konusu islamiyetse, ustun basin temiz oldugu surece bir sikinti yok. Ustune seni de beni de ilgilendirmiyor. Ayni mantikla komik geliyorsa bile gulup gecmen lazim diye dusunuyorum.

Dinin kitabin savunucusu falan degilim, Allahim da kitabim da bana, kimseyi ilgilendirmez diyenlerdenim ama yine de biktim ben boyle insanlarin afise edilmesinden ya da herseyin malzeme yapilmaya calisilmasindan.

Iyisini de kotusunu de birakin abi bi kenara. Cidden farkiniz kalmiyor yobaz kitleden.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence hala komik bi olay bu. dinle falan alakası da yok çocuğun hali garip. evet kıyafetin temiz olması yeter de üstünde resim vb şeyler olmayacak mesela ibadet ederken öyle şartlar da var.

böyle "pii mala bak" gibi değil de, "olm o ne lan" gülüşü benim ki. ibadeti isteyen yapar kimse karışamaz zaten. kabe orası ya, böyle garip geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Soz konusu islamiyetse, ustun basin temiz oldugu surece bir sikinti yok. Ustune seni de beni de ilgilendirmiyor. Ayni mantikla komik geliyorsa bile gulup gecmen lazim diye dusunuyorum.

of yobazlar 1, dini kafasına göre yorumlayıp aslında din güzel bir şey diyen ılımlı islamcılar 2
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

di said:

of yobazlar 1, dini kafasına göre yorumlayıp aslında din güzel bir şey diyen ılımlı islamcılar 2

Okudugunu anlamadan yorum yazmaya girisenler var bir de. Onlar en fenasi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...