Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotoşop Ricası

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

Kısa bir açıklama yapma gereği duydum.

Öncelikle ssi "benim istediğim doğrultuda" fotoşoplayıp özel mesaj olarak atan arkadaşlara teşekkür ederim. "İmleçsiz" hali gerektiği yerde özenle kullanılacaktır.

İki arkadaş "hangi oyun bu?" diye sormuş, Chaotic de uo demiş. Oyunun adı linkrealms. indie sandbox pve friendly mmorpg. mmorpg.com forumlarının dehlizlerinde dolaşıyorsanız başlıklarını görmüş olabilirsiniz. Utah'lı bir grup arkadaş kendi aralarında geliştirtiriyorlar day joblarından kalan zamanda.

ilk sayfada da atar yapmadım bu arada. öyleymiş gibi bir hava oluşmuş. saat ondan beri dışarıdaydım, altı buçuk gibi geldim eve. gerçi ilk bir iki sayfa komik değildi ama sonraki işlere ben de güldüm.

Oyunla ilgili daha fazla ss koymak gibi bir düşünce belirdi ilk önce aklımda ancak uzun bir tatile çıkacak kadar param yok. Bir haftalık retreat veya uzun bir kır yürüyüşüyle olanları unutmaya çalışacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

ilk sayfada da atar yapmadım bu arada. öyleymiş gibi bir hava oluşmuş. saat ondan beri dışarıdaydım, altı buçuk gibi geldim eve. gerçi ilk bir iki sayfa komik değildi ama sonraki işlere ben de güldüm.

Neden böyle oldu diyorsan şuna özendik biz

http://theneave.com/david-thorne-missing-missy/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...