Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni mouse ihtiyacı...

LombaK_Knight

Öne çıkan mesajlar

ya ben bi yerlere yazmıstım uzun uzunda nerde unuttum.

kabaca 3 sekilde tutluyo bu mouse mereti. http://www.razerzone.com/mouseguide/ergonomic
hangi gripin hangisi olduğuna bak burdan.

palmsan arkası uzun, kesik bitmeyen mouse'lar daha iyi. fingertip claw isen arkası kesik hızlı biten mouselar daha iyi.

resimlerden boyut anlanmıyo ya. g500'ünde bak ölcülerie spesificationdan ordan anlarsın ne ne kadar. mesela g500 form olarak daha dolgun. razerın bazı mouseları ortanoktadan sonra cok alcalıyo ki benim parmaklarım ağrıdan kıvranıyo öle olunca.
Sosyal ağlarda paylaş

bende palm grip tutuyorum o zaman. ona uygunda deathadder ornegini vermisler. g500 de boyutu biraz buyuk belki ama su double click sorunu olmasa kullanilir. o da bu tutusa uygun.

guide guzelmis gormemistim hiç sagol

PS:soyle bir daha baktimda tam da resimdeki gibi tutulmuyor yav :)

direk parmaklar tuslari yalamiyor tamamen ama claw gripte gosterdigi kadarda dik tutmuyorum. arasinda birsey gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Cyborg R.A.T 7 (veya kablosuzu 9) çok iyi ama Türkiye'de garantili distribütörlü yok sanırım, ama Razer kopyalamıştı yakın zamanda, o vardır elbet.

Sağında solunda değişen ve ayarlanabilen parçalar dolu, palm/claw arası geçirilebiliyor onun için, ağırlık kartuşu falan da var. Çok memnunum, tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...