Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

... Michael Owen ile başladı benim Liverpool'a olan düşkünlüğüm....

Valla benim takımım da Liverpool orda. 85-90 arası bi yerlerde kaptırmıştım, Ian Rush, Whelan, Peter Beardsley, John Barnes hatta efsane kaleci Grobbelaar hey gidi neler vardı :) Sonra Fowler Owen falan genjler geldi.

Bi Heysel faciasıdır işte tarihindeki bence en kara leke o da takımla alakalı bi olay değildi. Belçikalılar çürük yapmışlar stadı fanatiklere dayanamadı olan ingiliz kulüplerine oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ama suarez isminden dolayı 10 maç ceza aldı 4 maç alması gerekirken ühühühühü

zaten olay bu diyorum, anlatamıyourm. bir oyuncu ısrarla ceza alacak hareketlerde bulunursa her yaptığı harekette cezası artacaktır. niye anlamak istemiyorsun bunu?

bak terim'e de şimdi "eeeh yeter adam ol" diye 7 maç verdiler örneğin.
Sosyal ağlarda paylaş

barcelona ilk yarısını silik oynadığı atletico bilbao maçının ikinci yarısında messinin oyuna girişiyle adeta gömlek değiştirdi. messi bir gol atıp bir de gol pozisyonuna katkıda bulunarak takımını 2-1 öne geçirdi. 88. dakikaya kadar atletico bilbaonun baskısı sürdü ve golü buldular. barcelona lig şampiyonluğunu son dakikada bir sonraki haftaya erteledi.
Sosyal ağlarda paylaş

arsenal man utd maçında valencia'nın şutu arsenal savunmasına çarparak yavaşça dışarıya yöneldi. herkes köşe vuruşuna doğru gittiği için öyle bir beklentiye girdi ancak top korner direğine çarparak oyunda kaldı. sonrasında gol falan olmadı ama ilginç bir pozisyondu
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen zirve performansıydı. İkinciliği ise Suarez'e vermişler.

Asıl olay Championship'te koptu ama, Ince ve Zaha kapışıyordu ödül için ki Ince açık ara favoriydi. Hem takıma katkısı hemde istatistikleri çok üst düzeydi. 44 maçta 18 gol 14 asist falan yapmıştı. Zaha çeyreği kadar katkı sağlayamadı. Ince'in aldığı sürede 150 dakika falan mı ne daha fazlaymış birde.

Aralarına tek ciddi fark var birinin takımı daha iyi olduğu için playofflara kaldı diğeri orta sıralarda... Gerçi geyiğine ve rerörerö de yapılacakta Zaha, MANU'dan kiralık asfsfsdsdafsdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...