Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

screwy said:

kırmızıydı bana gore.

cok ortada geldi bana ya, pozisyon cok sert ortasi kesin de, adamin arkadan gelmesi ve nani'nin gözünün topta olmasi sanki sarı'lık yapıyor pozisyonu.. bunu diyen adam da beşiktaştan sonra en cok madrid'i seven birisi :D

gerci manu da 3.sırada ama olsn sdsfs

Liebe said:

çok doğru kırmızı kart, tekmeyi attı ayağını geri çekmek yerine tekrardan bi savurdu nani. zaten dalaşıyolardı arbeloa ile, 3-4 dk önce arbeloa taç çizgisinde dalga geçtiydi nani ile.

bu kısmı da var ayagını cekmemesi ama sanki havadayken o kadar kolay degil o ayagi cekmek :D 2 ayagında yerden kesilmş soncta :D

ya yanlıs degil kırmızı tabiki, ama işte adamin arkadan gelmesi falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

real madridi hala hic sevmiyorum ama mourinho ya acayip bi sevgi besliyorum ozellikle belgeselini izledikten sonra. man u yu severim ama real i tutuyorum bi garip :P

abi kendi takımımdan sonra en cok sevdigim 2 takım oynuyor :D asla oyuncular hocalar fark etmedi (gerci kendimi bildm bileli alex varda :D) hep sevdim 2sni o yüzden bölye bi garip hissediyorm ben de :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi nani ye bi ayri yuh cekiorm cuneyt e de ayri bi yuh cekiorm cesareti icin adam resmen pro ya. kart haksizmi haklimi cozemedim abi. reali tutuorum cnku realin cikmasini istiorm yari finale ama eger haksiz kartsa da uzulurum manu icin. mourinhonun deiisikliklerde tam yerinde ha/
Sosyal ağlarda paylaş

abi olayi sadece tekme ve geldigi yer olarak dusunmemek gerek böyle pozisyonlarda, topun konumu oyuncuların konumu falan cok etkiliyor olayi, hani o yüzden dedim sarı olsa neden atmadın demezdi madridliler..

mehmet topal vurmustu bu sene birine böyle istemeden sarı bile cıkmadi mesela kimse de itiraz etmedi :D hani iyi okumak gerek böyle pozisyonlari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...