Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

lazio taraftarı totenham taraftarına saldırmış roma'da

bu da kavga sonrası barın görünütleri

biraz kan falan var rahatsız olucaksanız bakmayın

http://roma.repubblica.it/cronaca/2012/11/22/foto/guerriglia_urbana_a_campo_dei_fiori-47159650/1/?ref=NRCT-47159652-2

Biraz gurur olsaydı taraftar için oynardı Coys. Onu bile yapamıyorlar. üzülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.milliyet.com.tr/Skorer600x298/2012/11/26/kolo-toure-nin-yasak-aski-2825585.Jpeg

said:
Premier Lig'in evli yıldızlarından Kolo Toure'nin genç bir modelle uzun yıllar bir gönül ilişkisi yürüttüğü ve aşığını da "Araba satıcısıyım" diyerek kandırdığı ortaya çıktı.

Sezon başında Galatasaray'ın kapısından dönen Fildişi Sahilli müslüman oyuncu, Kessel Kasuisyo isimli aşığına isminin Francois olduğunu söylemiş ve kıza bol bol pahalı hediyeler almış. Bu kadar parayı da araba ve motor satarak kazandığını söylemiş.

İlişkinin kahramanı olan Kessel, konuyu tüm içtenliğiyle İngiliz Gazetesi Sunday Mirror'a anlattı.

Kessel "Toure evime sürekli gözlük ve şapka takıp, yüzünü gizleyerek geliyordu. Hatta o dönemde bana evlenme bile teklif etti." şeklinde konuştu.

Gerçek ise Kessel'in yakın arkadaşının Toure'yi tanımasıyla ortaya çıktı. Kessel bunun üzerine google'a girip Kolo Toure yazdı ve "Francois"in aslında ünlü bir futbolcu ve evli olduğunu, Manchester City forması ve evlilik fotoğraflarını görünce anladı.

Kessel gerçeğin ortaya çıkmasından sonraki duygularını ise şöyle anlattı:

"Onun her dediğine inandım. Gerçekler ortaya çıkınca ise allak bullak oldum, incindim. Belki beni ikinci eşi olarak görmek istiyordu. Gerçekten bilmiyorum. Onun ilginç davranışlarının altında yatan nedeni şimdi daha iyi anlıyorum"

ne zevksiz herifmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...