Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnterrail

hagzan7

Öne çıkan mesajlar

Paristen diret barcaya giden trende 30euro oduyosun interrail biletiyle, ama hendaya gidip ordan barcaya gecmek 5 euro felan,ama iste bi gunun gidiyo. Para olmayip gunun olunca bu rotayi tercih etmek lazim, hem hendaydan san sebastiana gecip yagmur altinda okyanusta yuzmenin keyfine varabilirsiniz. Bu arada paris ve berlinde sortla gezerseniz tasaklari birakip devam edersiniz yola cok soguk, muhakkak yagmurluk olsun paris yilin on gunu falan yagissiz galiba. Biz rezil olduyduk pariste. Bi de parise bir iki gun ayirmak gercekten cok bos. Hicbiseye yetmiyo. Ama siz sanirim gece kulubu gezeceksiniz, para varsa niye interrail, ucak yapsaniza. Bi de bermuda sort ne abi ya kisa sort giyin ya pantolon. Avrupada bari yapmayin sunu köylü gibi.

Bi de budapestede muazzam yemekleri cok ucuza yedik, guzel restoranlara korkusuzca fiyat sorabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

bence interrail'in olayı plan yapmamak. İlla her yeri gezicem diye motto'yla çıkmamak lazım. Kafana göre git dolaş, ben öyle yapmıştım rezervasyon falan yapmadan, mümkünse yanında kalacak tanıdık ayarlayarak bazı yerlerde. Ha hiç açıkta kalmadım, rezervasyonum yok diye ama çile çektiğim de oldu.

Gerçi bi yaştan sonra yapılmaz bu, interrail genç işi :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...