Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

canon 450d makinemi kaybettim :(

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

evet yaptım bunu.

bu mallığı yaptım.

15 günlük tatilin ardından 10 şehir gezdim ucuz hostellerde havaalanlarında uyudum yanımdan ayırmadım. Tam viyana ya eve dönerken budapeşteden gelince trende unuttum çantayı.
canon 450d
50mm + 18-55mm + 70-300 sigma lens gitti ayrıca binlerce fotoğraf.

hemen akabinde bir de türkiye ye dönüş uçağını kaçırdım götüme tamamen girdi her bişey.

nasıl bir mallıktır bu.
Sosyal ağlarda paylaş

internette olabilecek her yere ilan ver bence fotoğraflara ulaşabilmek adına
fotoğraf forumları vs.
bulan adam ya meraklıdır ya da meraklı kişiye satacaktır
ne bileyim böyle rastlıyoruz efsanelere bilmem nerde deniz altında dağbaşında unutulan makinenin fotoğraflarına 5 yıl sonra ulaşan çift blabla diye
üff

gerçi sen makinenin derdindesin daha fazla sanırım
boşver onu yav
taksit taksit çok daha iyisini alırsın
lenslerin dandikmiş zaten makinenin de modeli eskidi
koygitsinyaa
Sosyal ağlarda paylaş

bi sırt çantam vardı hep sırt çantasındaydı makine abi 3 senedir kullanıyorum kendimden önce hep onu alırdım.
çok yorgundum 15 gündür doğru düzgün uyumamıştım kaldı trende nasıl kaldı hala aklıma almıyor.

çocuğum ölmüş gibi 3-4 gündür konsantre olamıyorum birşeye aklıma geldikçe deliriyorum müthiş yerler gezip çok güzel fotoğraflar çekmiştim :(
Sosyal ağlarda paylaş

yok aynı zamanda fotoğraflar da

madrid-sevilla-granada-lizbon-porto-amsterdam

düşün fotoğrafları
8 gb dolmuştu. Hani lensler dandik makine eski diye avutuyorum kendimi ama çok zor almıştım o makineyi öğrencilik halimle. Şimdi işe girince alırım tabi daha iyisini ama resmen soğudum çekebilir miyim bilmem. Yine de o makine çok farklıydı belki satamazdım biraz aslında hor kullandım satsam da çok para etmezdi ama işte yine de insanın içi acıyor fotoğraflar özellikle

ne biliyim nereye ilan verebilirim ki?
Sosyal ağlarda paylaş

abi geçen gün facebookta böyle bi ilan gördüm. biri kayıp bir makine bulmuş içinde 2k dan fazla fotoğraf var. herifin fotoğrafını ilan yapıp bu herifi tanıyan varsa makinesi bende haber verin flan diye

sen olma o?
ilanı bulamadım da, ingilteredeydi sanırım bulunna. orta yaşlı bir teyzeyle bisikletle bi havuzun önğnde çekilmiş resmin var mı? resim buydu slkdgj
Sosyal ağlarda paylaş

valla koskoca yol geldim artık emin olamıyorum sürekli çantaları sayıyorum iyice psikolojim bozuldu.

bir tek izin okulumun usb stick i vardı içinde belki oraya mail atar bir babayiğit ama sanmıyorum

interrail dedğil ya erasmustaydım.

çok garip porto da arkadaşım fotoğrafları atalım dedi pc ye çok geç diye atmadım amsterdam da nasılsa arkadaşta pc var onda atarım dedim kızın pc de kart okuyucu yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...